• Teampagina VIOD 4 Seizoen 2020-2021

  • Teamstatistieken

    VIOD 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 4

  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    VIOD 4sv Loil 25 - 0
    OBW 6VIOD 40 - 3
    Angerlo Vooruit 3VIOD 42 - 1
  • BEKER Stand Poule Fase

    NRTeamGSGWGLVL
    1vv Montferland 33300
    2VIOD 42101
    3FC Bergh 63102
    4Kilder 42002
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Competitiestand

    NRTeamGSGWGLVLSaldoPT
    1SDZZ 24400712
    2Pax 5330059
    3CHRC 2421177
    4Concordia-W 7421117
    5VIOD 4320176
    6Sc Westervoort 5412105
    7Angerlo Vooruit 33102-23
    8Groessen 33021-12
    9DVV 64022-52
    10OBW 63003-80
    11sv Loil 23003-110
  • Competitie Programma VIOD 4

    Datum+AftrapThuisteamUitteamDetails
    zo 22-nov. 10:30VIOD 4SDZZ 2
    zo 29-nov. 10:00Concordia-W 7VIOD 4
    zo 06-dec. 10:00VIOD 4Sc Westervoort 5
    zo 13-dec. 10:30VIOD 4Pax 5
    zo 07-feb. 09:30sv Loil 2VIOD 4
    zo 28-feb. 10:00VIOD 4OBW 6
  • Selectie VIOD 4 Seizoen 2020-2021

    NaamRolFoto
    Berk, Nathan van denTeamspeler
    Gerritsen, GijsTeamspeler
    Godschalk, MartijnTeamspeler
    Huizing, MaxTeamspeler
    Jordens, DjurreTeamspeler
    Klein Tank, MichielTeamspeler
    Noppert, JelmerTeamspeler
    Polling, WesselTeamspeler
    Prakke, PimTeamspeler
    Sciaroni, JaimyTeamspeler
    Suers, DylanTeamspeler
    Suers, KevinTeamspeler
    Valkenburgh, RubenTeamspeler
    Zaaijer, JohanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.