• VIOD 4

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boes, JoeyTeamspeler
    Dabrowski, DanielTeamspeler
    Dijk, JelleTeamspeler
    Ebbers, PhilipTeamspeler
    Eijkelkamp, MarioTeamspeler
    Eijkelkamp, RoelTeamspeler
    Grotenhuis, Mark TeTeamspeler
    Hammink, FabianTeamspeler
    Loeven, JosTeamspeler
    Maas, RuudTeamspeler
    Molenkamp, DennisTeamspeler
    Nijland, SanderTeamspeler
    Teunissen, BartTeamspeler
    Thus, ThijsTeamspeler
    Waaij, Luuk van derTeamspeler
    Wildenbeest, JesseTeamspeler
    Wissink, ErikTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 11:30SDOUC 6 - VIOD 4Sportpark De IJsselweide
    31 okt. 09:30VIOD 4 - Longa '30 13Sportpark Dichteren
    7 nov. 09:30Ulftse Boys 4 - VIOD 4Sportpark 't Oerseveld
    21 nov. 09:30VIOD 4 - Varsseveld 4Sportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.VIOD 4 - VDZ 52 - 1
    10 okt.VIOD 4 - Concordia-W 73 - 1
  • Poulestanden VIOD 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 13321012667
    2Pax 5321011657
    3VIOD 422006246
    4Varsseveld 4312013675
    5Gendringen 331118804
    6Concordia-W 7311189-14
    7Ulftse Boys 4201146-21
    8Longa '30 10301238-51
    9ZZC'20 2100103-30
    10Sportclub Silvolde 3100107-70
    11SDOUC 6200237-40

    Poulestanden VIOD 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 433009459
    2Concordia-W 831115504
    3vv Montferland 5311145-14
    4S.V. Kilder 3300348-40

    Poulestanden VIOD 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 311009093
    2Phenix 311007163
    3KOSC 811008353
    4Marienheem 311007253
    5KOSC 411006153
    6KCVO 511005053
    7Longa '30 1111005053
    8Sp. Neede 311005053
    9BSC Unisson 311006243
    10v.v. Dieren 211006243
    11Blauw Wit 511004043
    12ST DSZ/Leones 311004043
    13vv Ewijk 511006333
    14vv Montferland 411006333
    15s.v. Rijssen 211004133
    16avc Heracles 211003033
    17Langeveen 211003033
    18SP Lochem 511003033
    19De Tubanters 1897 411003033
    20Veensche Boys 211003033
    21Wesepe 311003033
    22ZAC 311003033
    23Eendracht Arnhem 411004223
    24Pax 911004223
    25S.V. Vasse 211004223
    26Apeldoornse Boys 211003123
    27Etten 311003123
    28SV De Lutte 411003123
    29Sprinkhanen 311002023
    30Helios 211005413
    31Alverna 211004313
    32RKZVC 511004313
    33TKA 411003213
    34VIOD 411002113
    35VIOD 611002113
    36Woezik 1211002113
    37TVO 311001013
    38TVC '28 911004403
    39Warnsveldse Boys 511003303
    40Zenderen Vooruit 311002203
    41HSC '21 311001103
    42Rood Zwart 511001103
    43SP Lochem 411001103
    44DIOSA 300000000
    45Eendracht Arnhem 300000000
    46vv Ewijk 600000000
    47Heumen 300000000
    48Lemelerveld 800000000
    49Lienden 200000000
    50Sallandia 200000000
    51Sportclub Silvolde 500000000
    52Spero 900000000
    53TVO 510014400
    54SV Nieuw Heeten 310013300
    55SDC '12 610012200
    56Manderveen 210011100
    57Rigtersbleek 310011100
    58AD '69 210011100
    59Emst 3100145-10
    60Orion 12100134-10
    61SC Rijnland 2100134-10
    62Sallandia 3100123-10
    63UHC 4100112-10
    64Varsseveld 4100112-10
    65VDZ 5100112-10
    66v.v. Twenthe 5100101-10
    67Eldenia 6100124-20
    68TVV 3100124-20
    69VIOD 5100124-20
    70Heeten 3100113-20
    71KOSC 5100113-20
    72Sc Westervoort 4100113-20
    73Sp. Neede 4100102-20
    74SV Hatert 2100136-30
    75HC '03 5100136-30
    76Stevo 9100114-30
    77Diepenheim 3100103-30
    78ST: Losser/AJC '96 7100103-30
    79sv Orderbos 3100103-30
    80s.v. Rijssen 3100103-30
    81Rohda Raalte 13100103-30
    82Saasveldia 6100103-30
    83Sportclub Silvolde 3100103-30
    84GVV Eilermark 4100126-40
    85Ulftse Boys 4100126-40
    86Spero 10100104-40
    87Woezik 8100104-40
    88Fleringen 3100138-50
    89SV Vaassen 3100127-50
    90Stevo 6100116-50
    91Alexandria 3100105-50
    92Concordia-W 9100105-50
    93SC Meddo 3100105-50
    94Reunie 4100117-60
    95DAVO 2100109-90