• Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitieScheidsrechterVeldKKTKKUDetails
    zo 20-sep. 09:30VIOD 7Groessen 4regulierH. (Hans) ReijmerVELD 2(1+2+4)(11+12+5)
    zo 20-sep. 10:00VIOD 3Vorden 2regulierM.B.J.M. (Maurice) HorrisVELD 1GEENGEEN
    zo 20-sep. 10:30VIOD 4sv Loil 2regulierA. (Alfons) GebbinkVELD 3GEENGEEN
    zo 20-sep. 11:00VIOD 8SML 4regulierR. (Ruben) BrilVELD 4GEENGEEN
    zo 20-sep. 11:00VIOD 2TRAINENTRAININGVELD 5 (TR.V)GEENGEEN
    zo 20-sep. 14:00VIODSDOUCregulierE.J.T. (Emiel) StienezenVELD 1(1+2+4)(11+12+5)
    vr 25-sep. 19:30VIOD 35+1Doetinchem 35+1regulierveld 1-Doetinchem veld 1
    vr 25-sep. 19:30VIOD 35+2Keijenburgse Boys 35+1regulierA. (Alfons) Gebbinkveld 1--
    vr 25-sep. 19:30VIOD 45+1DZC '68 45+1regulierveld 1
    vr 25-sep. 20:30VIOD 35+1FC Dinxperlo 35+2regulierveld 1-Doetinchem veld 1
    vr 25-sep. 20:30VIOD 35+2Pax 35+1regulierH. (Hans) Reijmerveld 1--
    vr 25-sep. 21:00VIOD 45+1FC Bergh 45+1regulierveld 1
    za 26-sep. 08:30VIOD JO9-4Gv.v. Dieren JO9-1regulierveld 2
    za 26-sep. 08:30VIOD JO8-1FC Dinxperlo JO8-1regulierveld 1
    za 26-sep. 08:30VIOD JO8-3GDCS JO8-2Gregulierveld 1
    za 26-sep. 08:30VIOD JO12-2DZC'68 JO12-3Gregulierveld 2
    za 26-sep. 09:45VIOD JO10-3GFC Bergh JO10-1regulierveld 1
    za 26-sep. 09:45VIOD JO10-2ZZC '20 JO10-1regulierveld 1
    za 26-sep. 09:45VIOD JO10-1GConcordia-W JO10-1regulierveld 1
    za 26-sep. 10:15VIOD JO11-3ZZC '20 JO11-3regulierveld 2
    za 26-sep. 10:15VIOD JO11-2GDoesburg SC JO11-1Gregulierveld 2
    za 26-sep. 11:15VIOD JO13-1Bon Boys JO13-1regulierveld 1
    za 26-sep. 11:30VIOD MO15-1SVO DCS/OBW MO15-1regulierveld 3
    za 26-sep. 12:00VIOD JO13-2Concordia-W JO13-1regulierveld 2
    za 26-sep. 13:15VIOD JO15-4GST: Terborg/Silvolde JO15-3regulierveld 3
    za 26-sep. 13:15VIOD JO17-1SP Lochem JO17-1regulierB.J.T. (Bas) Jansenveld 1
    za 26-sep. 15:00VIOD 2 (zat)Almen 2regulierM. (Mark) Prakkeveld 3--
    za 26-sep. 15:15VIOD JO19-2HC '03 JO19-1regulierveld 1
    za 26-sep. 15:30VIOD 3 (zat)AVW '66 6regulierG. (Gerlof) Brilveld 2--
    zo 27-sep. 09:30VIOD 9HC '03 5regulierA. (Alfons) GebbinkVELD 3GEENGEEN
  • Uitslagen van de THUIS Wedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdcodeWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    za 19-sep.14793067VIOD JO19-1 - DCS JO19-13 - 2regulier
    za 19-sep.14776556VIOD VR1 - CHRC VR14 - 10regulier
    za 19-sep.15028068VIOD JO17-3 - DZC '68 JO17-51 - 7regulier
    za 19-sep.14758315VIOD JO12-4 - DZC '68 JO12-53 - 8regulier
    za 19-sep.14769186VIOD JO15-2G - DEO JO15-12 - 1regulier
    za 19-sep.14771483VIOD JO12-3 - Longa '30 JO12-3regulier
    za 19-sep.14770079VIOD JO11-1 - Pax JO11-19 - 3regulier
    za 19-sep.14760220VIOD JO17-2 - Varsseveld JO17-13 - 6regulier
    za 19-sep.14805569VIOD JO14-1 - SC Rheden JO14-1G11 - 1regulier
    za 19-sep.14758532VIOD JO13-3 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-3G4 - 0regulier
    wo 16-sep.15008358VIOD JO15-1G - ST: VVG'25/Etten JO15-19 - 0beker
    di 15-sep.15008891VIOD O23-1 - DCS O23-13 - 6beker
    zo 13-sep.14531242VIOD - FC Suryoye-Mediterraneo2 - 2beker
    zo 13-sep.14548133VIOD 3 - SDOUC 22 - 1beker
    zo 13-sep.14582520VIOD 8 - Etten 44 - 1beker