• VIOD 2

  • Sem Fielt

  • Imran Lowenthal

  • Boy Wentink

  • Mike Thijssen

  • Joris Derks

  • Jos Klein Bleumink

  • Olle Rekers

  • Lucas Gerrits

  • Colin de Groot

  • Carlos Poel

  • Sergio Poel

  • Daniel Spaink

  • Roel Hulsink

  • Huub Oosterink

  • Dylan Evers

  • Finn Schnitzler

  • Emiel Hermsen

  • Tom Bruins (trainer)

  • Jarst Lammers

  • Ton Loeven

  • Ton Kruese

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruins, TomTechnische stafHoofdcoach
    Kruese, TonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lammers, JarstTechnische stafAss.-trainer/coach
    Loeven, TonOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Derks, JorisTeamspeler
    Evers, DylanTeamspeler
    Groot, Colin deTeamspeler
    Hermsen, EmielTeamspeler
    Hulzink, RoelTeamspeler
    Klein Bleumink, JosTeamspeler
    Mulder, LarsTeamspeler
    Oosterink, HuubTeamspeler
    Poel, CarlosTeamspeler
    Poel, SergioTeamspeler
    Rekers, OlleTeamspeler
    Schnitzler, FinnTeamspeler
    Schnitzler, MylanTeamspeler
    Spaink, DanielTeamspeler
    Thijssen, MikeTeamspeler
    Wentink, BoyTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mrt. 12:00Orion 2 - VIOD 2Sportpark Mari├źnbosch
    2 apr. 11:00VIOD 2 - Leones 2Sportpark Dichteren
    16 apr. 11:00Robur et Velocitas 2 - VIOD 2Sportpark Kerschoten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mrt.Spero 2 - VIOD 20 - 2
  • Poulestanden VIOD 2 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Bataven 21392244192529
    2Voorwaarts T 21492349212829
    3Robur et Velocitas 21383226131327
    4Columbia 2135352624218
    5Orion 2135352321218
    6Leones 2135351929-1018
    7VIOD 2134451918116
    8OBW 2133551920-114
    9VDZ 2142391442-289
    10Spero 21320111446-326

    Poulestanden VIOD 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 2 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 2321010737
    2VVG '25 2311167-14
    3HC '03 230308803
    4FC Bergh 23012810-21

    Poulestanden VIOD 2 ( Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta E. 211007163
    2Dos Kampen 211006063
    3Quick '20 211006063
    4IJVV 211007253
    5SDOUC 211006153
    6Hierden 211005143
    7Stevo 211005143
    8Epe 211004133
    9HSC '21 211004133
    10SDC '12 311004133
    11Warnsveldse Boys 211004133
    12KHC 211004223
    13KOSC 211003123
    14FC Trias 211002023
    15WVF 211002023
    16MVV '29 211004313
    17Robur et Velocitas 211004313
    18RKZVC 211003213
    19FC Winterswijk 211003213
    20AZSV 311002113
    21Go Ahead Kampen 211002113
    22TVC '28 311002113
    23WHC 211002113
    24Voorwaarts T 211001013
    25Orion 211003303
    26Lunteren 211002203
    27SC Bemmel 211002203
    28Bennekom 210013300
    29Jonge Kracht 210012200
    30Sparta Nijkerk 210012200
    31Bon Boys 2100134-10
    32Oranje Nassau 2100134-10
    33DZC '68 2100123-10
    34W.V.V.'34 2100123-10
    35ASC '62 2100112-10
    36Berkum 3100112-10
    37Markelo 2100112-10
    38Rohda Raalte 3100112-10
    39Sc Westervoort 2100101-10
    40DVS'33 Ermelo 2100124-20
    41Hulzense Boys 2100113-20
    42DVC '26 3100102-20
    43Vroomshoopse Boys 2100102-20
    44DOS '37 2100114-30
    45DVC '26 2100114-30
    46HHC Hardenberg 2100114-30
    47Juventa '12 2100114-30
    48Elspeet 2100115-40
    49VIOD 2100115-40
    50SDV Barneveld 3100127-50
    51De Bataven 2100116-50
    52Diepenveen 2100117-60
    53PH 2100106-60
    54VVOP 3100106-60