• VIOD 1

  • Willem Thijssen

  • Imran L├Âwenthal

  • Sem Fielt

  • Ryan Chevalking

  • Daan Prakke

  • Len Derks

  • Thom Teunissen

  • Damian Weber

  • Hidde van Dijk

  • Sander Lieffering

  • Wessel Rensen

  • Thomas Jansen

  • Marijn Derks

  • Bohdy van Hal

  • Jur Kramers

  • Lars Nuruwe

  • Twan Esman

  • Lucas Gerrits

  • Lukas de Graaf

  • Ralph Klein Tank

  • Mats van Engen

  • Rudi Vonk (trainer)

  • Kevin Eggink (assistent)

  • Mark ter Haar

  • Marcel Chevalking

  • Rene Zents

  • Dilan Ozerdogan

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chevalking, RyanTeamspelerMiddenvelder
    Derks, LenTeamspelerVerdediger
    Derks, MarijnTeamspeler
    Dijk, Hidde vanTeamspeler
    Engen, Mats vanTeamspeler
    Esman, TwanTeamspelerAanvaller
    Fielt, SemTeamspeler
    Gerrits, LucasTeamspeler
    Graaf, Lukas deTeamspeler
    Hal, Bohdy vanTeamspeler
    Jansen, ThomasTeamspelerVerdediger
    Klein Tank, RalphTeamspeler
    Kramers, JurTeamspeler
    Lieffering, SanderTeamspeler
    L÷wenthal, ImranTeamspeler
    Nuruwe, LarsTeamspeler
    Prakke, DaanTeamspeler
    Rensen, WesselTeamspeler
    Teunissen, ThomTeamspeler
    Thijssen, WillemTeamspeler
    Weber, DamianTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chevalking, MarcelTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Groot Jebbink, StefanMedische stafVerzorger
    Haar, Mark terTechnische stafKeeperstrainer
    Ozerdogan, DilanMedische stafVerzorger
    Vonk, RudiTechnische stafTrainer/coach
    Zents, RenÚOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 jun. 14:00VIOD 1 - Quick 1888 1Sportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 jun.OBW 1 - VIOD 11 - 2
    3 jun.JEUGDKAMP 2023 - JEUGDKAMP 20230 - 0
    3 jun.JEUGDKAMP 2023 - JEUGDKAMP 20230 - 0
    2 jun.JEUGDKAMP 2023 - JEUGDKAMP 202310 - 10
    2 jun.JEUGDKAMP 2023 - JEUGDKAMP 202310 - 10
    31 mei.VARSSEVELD JO15-1 - VIOD JO15-11 - 7
    29 mei.VIOD 1 - VDZ 10 - 2
    27 mei. - 0 - 0
  • Poulestanden VIOD 1 ( 3e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 124156365333251
    2VDZ 124153646232348
    3VIOD 124136549242545
    4DVV 124134762382443
    5VVO 12412575243941
    6FC Bergh 12410864137438
    7SML 12410595449535
    8Eldenia 124102123446-1232
    9FC Dinxperlo 12490155570-1527
    10Concordia-W 12473143556-2124
    11Gendringen 12456134266-2421
    12HC '03 12454152753-2619
    13Pax 12436152852-2415

    Poulestanden VIOD 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 1220010196
    2Etten 1210125-33
    3sv Loil 1200228-60

    Poulestanden VIOD 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO - SR1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV 111008353
    2Juliana '31 111005053
    3De Paasberg 111005053
    4Concordia-W 111005143
    5Veensche Boys 111005233
    6DCS 111004133
    7Brakkenstein 111003033
    8Blauw Geel '55 111004223
    9SC Bemmel 111003123
    10Blauw Wit 111003123
    11DVV 111003123
    12Orion11003123
    13Union 111003123
    14AWC11002023
    15DZC '68 111002023
    16ESA 111002023
    17Juliana '3111002023
    18Arnhemse Boys Schuytgraaf 111002113
    19Terschuurse Boys 111002113
    20VDZ 111002113
    21VIOD 111002113
    22De Bataven 111001013
    23v.v. Dieren 111001013
    24Beuningse Boys 111002203
    25Quick 1888 111002203
    26GWVV 100000000
    27Woezik 110012200
    28ONA '53 110012200
    29FC Bergh 1100112-10
    30DTS '35 Ede 1100112-10
    31DUNO D 1100112-10
    32Fortissimo 1100112-10
    33JVC Cuijk 1100101-10
    34Sportclub Silvolde100101-10
    35SCE 1100124-20
    36DVOL 1100113-20
    37Gendringen 1100113-20
    38Hoevelaken 1100113-20
    39SDOO 1100113-20
    40UHC 1100113-20
    41Achilles '29 1100102-20
    42DVC '26 1100102-20
    43SDV Barneveld100102-20
    44VVO 1100102-20
    45Eldenia 1100125-30
    46RKHVV 2100114-30
    47Trekvogels 1100103-30
    48Woezik 1100115-40
    49SDOUC 1100138-50
    50Rood Wit 1100105-50
    51WAVV 1100105-50

    Poulestanden VIOD 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 KO - SR1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veensche Boys 111005053
    2De Paasberg 111005143
    3AWC11003123
    4Blauw Geel '55 111002023
    5Beuningse Boys 111003213
    6Juliana '3111003213
    7SC Bemmel 111002113
    8Brakkenstein 111002113
    9Orion11002113
    10VIOD 111001013
    11GWVV 111002203
    12Terschuurse Boys 111001103
    13Quick 1888 111000003
    14DVV 110012200
    15De Bataven 110011100
    16Union 110010000
    17Arnhemse Boys Schuytgraaf 1100123-10
    18MASV 1100123-10
    19DCS 1100112-10
    20v.v. Dieren 1100112-10
    21DZC '68 1100112-10
    22VDZ 1100101-10
    23ESA 1100113-20
    24Juliana '31 1100102-20
    25Concordia-W 1100115-40
    26Blauw Wit 1100105-50

    Poulestanden VIOD 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 100000000
    2csv Apeldoorn00000000
    3Barbaros 100000000
    4Batavia '90 100000000
    5SC Bemmel 100000000
    6Berkum00000000
    7Blauw Geel '55 100000000
    8Bon Boys 100000000
    9Brakkenstein 100000000
    10DETO00000000
    11DOS '37 100000000
    12Heino00000000
    13Juliana '3100000000
    14KHC 100000000
    15Longa '30 200000000
    16MVV '29 100000000
    17Sc. Overwetering 100000000
    18Quick '20 100000000
    19RKZVC00000000
    20SDC Putten 100000000
    21S.V. Vasse 100000000
    22Veensche Boys 100000000
    23VIOD 100000000
    24Voorwaarts T 100000000
    25WHC 100000000
    26WSV 100000000

    Poulestanden VIOD 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Groep 1 KO )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkum11005143
    2Beuningse Boys 111004043
    3Barbaros 111003033
    4Juliana '3111003033
    5Batavia '90 111004223
    6SDC Putten 111003123
    7Veensche Boys 111003123
    8csv Apeldoorn11002023
    9Voorwaarts T 111002023
    10SC Bemmel 111003213
    11Sc. Overwetering 111002113
    12Bon Boys 111001013
    13Quick '20 111002203
    14VIOD 111001103
    15MVV '29 111001103
    16AZSV11001103
    17Go Ahead Kampen 110012200
    18Terschuurse Boys 110011100
    19S.V. Vasse 110011100
    20Brakkenstein 110011100
    21AWC100123-10
    22Heino100112-10
    23KHC 1100101-10
    24DOS '37 1100124-20
    25DETO100113-20
    26WHC 1100113-20
    27Longa '30 2100102-20
    28Rigtersbleek 1100102-20
    29Blauw Geel '55 1100103-30
    30RKZVC100103-30
    31Achilles '12 1100115-40
    32WSV 1100104-40

    Poulestanden VIOD 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 1/8e Finales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV11003033
    2Veensche Boys 111003123
    3Batavia '90 111002023
    4Bon Boys 111002023
    5Berkum11003213
    6csv Apeldoorn11001013
    7Juliana '3111001013
    8Quick '20 111001013
    9Voorwaarts T 1100123-10
    10MVV '29 1100101-10
    11Sc. Overwetering 1100101-10
    12SDC Putten 1100101-10
    13VIOD 1100113-20
    14Barbaros 1100102-20
    15Beuningse Boys 1100102-20
    16SC Bemmel 1100103-30

    Poulestanden VIOD 1 ( Groep 1 Achterhoek Cup B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 111003123
    2FC Zutphen 111003123
    3HC '03 110102201
    4FC Trias 110102201
    5Be Quick Z. 100000000
    6FC Bergh 1100113-20
    7Concordia-W 1100113-20

    Poulestanden VIOD 1 ( Groep 1 Achterhoek Cup B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 111008173
    2VIOS B. 111001013
    3FC Zutphen 100000000
    4HC '03 1100101-10
    5Be Quick Z. 1100118-70

    Poulestanden VIOD 1 ( Groep 1 Achterhoek Cup 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 111005143
    2AZSV11004043
    3Grol 111004133
    4SDOUC O23-111003033
    5DZC '68 O23-111004223
    6VIOD 111002113
    7Longa '3011003303
    8SP Lochem O23-111002203
    9Varsseveld O23-110013300
    10FC Dinxperlo 110012200
    11VVG '25 O23-1100112-10
    12FC Zutphen 1100124-20
    13VIOS B. 1100114-30
    14VVG '25 1100103-30
    15Angerlo Vooruit 1100115-40
    16DVV O23-1100104-40

    Poulestanden VIOD 1 ( Groep 1 Achterhoek Cup 1/4 finales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 111006063
    2Grol 111004133
    3Longa '3011003033
    4VIOD 111000003
    5AZSV10010000
    6SDOUC O23-1100114-30
    7SP Lochem O23-1100103-30
    8DZC '68 O23-1100106-60

    Poulestanden VIOD 1 ( Groep 1 Achterhoek Cup 1/2 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grol 111004043
    2DZC '68 111003033
    3Longa '30100103-30
    4VIOD 1100104-40

    Poulestanden VIOD 1 ( 2e klasse/3e klasse 2 H/J - 3 A/B/C/D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beekbergen 111005233
    2Lemelerveld 111003033
    3Quick 1888 111003033
    4SCE 111003033
    5Beuningse Boys 111003123
    6GVV Eilermark 111002023
    7Barbaros 111002113
    8VIOD 111002113
    9OBW 1100112-10
    10FC Trias 1100112-10
    11RKSV Driel 1100113-20
    12MVV '29 1100102-20
    13Reutum 1100125-30
    14SDOUC 1100103-30
    15VDZ 1100103-30
    16Wijhe '92 1100103-30

    Poulestanden VIOD 1 ( 2e klasse/3e klasse 2H/J - 3 A/B/C/D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barbaros 100000000
    2Beekbergen 100000000
    3Beuningse Boys 100000000
    4GVV Eilermark 100000000
    5Lemelerveld 100000000
    6Quick 1888 100000000
    7SCE 100000000
    8VIOD 100000000