• Teampagina VIOD 3 Seizoen 2020-2021

  • Teamstatistieken

    VIOD 3

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VIOD 3

    VS

    GSV '38 2

    22 november 202010:00 uur
    Sportpark Dichteren VELD 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 3

  • Uitslagen VIOD 3

    Geen informatie

  • Beker Stand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1OBW 332016
    2SDOUC 232016
    3GWVV 231023
    4VIOD 331023
  • Programma Beker

    Geen informatie

  • Competitie Stand

    NRTeamGSGWGLVLSaldoPT
    1Spcl. Brummen 2330099
    2SC EDS 2430109
    3Vorden 2321027
    4Ruurlo 2421197
    5Voorwaarts T 3320166
    6VIOD 34121-25
    7Warnsveldse Boys 23102-33
    8GSV '38 23102-93
    9SV Basteom 24103-23
    10RKZVC 34103-53
    11HC '03 23003-50
  • Competitie programma VIOD 3

    DATUMAFTRAPThuisteamUitteam
    zo 22-nov.10:00VIOD 3GSV '38 2
    zo 29-nov.10:00HC '03 2VIOD 3
    zo 13-dec.10:00VIOD 3RKZVC 3
    zo 31-jan.10:30Vorden 2VIOD 3
    zo 07-feb.10:00VIOD 3Warnsveldse Boys 2
    zo 28-feb.10:00VIOD 3SV Basteom 2
    zo 07-mrt.11:00Ruurlo 2VIOD 3
    zo 21-mrt.10:00VIOD 3HC '03 2
    zo 28-mrt.10:00RKZVC 3VIOD 3
  • Selectie VIOD 3 Seizoen 2020-2021

    NaamRolFoto
    Barkel, RamonTeamspeler
    Derksen, DennisTeamspeler
    Evers, MelvinTeamspeler
    Hieltjes, KoenTeamspeler
    Jager, FreekTeamspeler
    Kamperman, NiekTeamspeler
    Kienstra, ThijsTeamspeler
    Loeven, BartTeamspeler
    Meuleman, PascalTeamspeler
    Ozdemir, UmudTeamspeler
    Steentjes, LarsTeamspeler
    Vlek, RobertTeamspeler
    Vorwerk, RickTeamspeler
    Wassink, ReinierTeamspeler
    Weijers, JeroenTeamspeler
    Wenneker, DaanTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.