• VIOD VR1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Espinola Y Vazquez, JoseTechnische stafTrainer/coach
    Groenewege, LudoTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Koppele, Nicky teOverige stafTeammanager
    Megens, NorbertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwens, JasmijnTeamspeler
    Burger, LauraTeamspeler
    Chevalking, NicoleTeamspeler
    Espinola Y Vazquez, Sue├▒aTeamspeler
    Grootenhuis, Anne teTeamspeler
    Gunsing, DaniqueTeamspeler
    Hietkamp, IlonaTeamspeler
    Jansen, YouandiTeamspeler
    Kempe, FleurTeamspeler
    Koppele, Nicky teTeamspeler
    Lenting, ManonTeamspeler
    Mateman, SanneTeamspeler
    Nieswand, LianneTeamspeler
    Roelvink, AnishaTeamspeler
    Steverink, DaphneTeamspeler
    Tillmann, VeraTeamspeler
    Verhaegh, LynnTeamspeler
    Vlieger, Emma deTeamspeler
    Vreeswijk, LorainneTeamspeler
    Werf, Anouk van derTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 11:45VIOD VR1 - AZSV VR3Sportpark Dichteren
    20 mrt. 20:15VIOD VR1 - De Graafschap/MVVA MO23-1Sportpark Dichteren
    23 mrt. 11:30VIOD VR1 - ZZC'20 VR3Sportpark Dichteren
    30 mrt. 12:00VIOD VR1 - FC Winterswijk VR2Sportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.FC Zutphen VR2 - VIOD VR14 - 0
    2 mrt. - 0 - 0
    24 feb.VIOD VR1 - DVC'26 VR1 zat5 - 0
    24 feb.VIOD MO20-1 - Training0 - 0
    24 feb.VIOD JO15-1 - TUBANTIA JO15-13 - 6
    24 feb. - 10 - 10
  • Poulestanden VIOD VR1 ( 5e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Zutphen VR21190238172127
    2AZSV VR3108023021924
    3VIOD VR11172231141723
    4DVC'26 VR1 zat117042321221
    5Oeken VR1104242015514
    6Arnhemse Boys Schuytgraaf VR194142024-413
    7ZZC'20 VR3103252628-211
    8AZSV VR4122372943-149
    9ST SP Eefde/Gorssel VR1122192131-107
    10FC Winterswijk VR2101181337-244

    Poulestanden VIOD VR1 ( Groep 1 Achterhoek Cup Vrouwen )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Graafschap/MVVA MO23-11100150153
    2FC Bergh VR111006153
    3Ulftse Boys VR111006153
    4AZSV MO23-111004043
    5FC Winterswijk VR111004133
    6FC Zutphen VR111004133
    7HC '03 VR111003033
    8AZSV VR100000000
    9DZC '68 VR100000000
    10Ruurlo VR100000000
    11Witkampers VR100000000
    12Pax VR1100114-30
    13FC Trias VR1100114-30
    14VIOD VR1100103-30
    15FC Dinxperlo VR1100104-40
    16Vorden VR1100116-50
    17Warnsveldse Boys VR1100116-50
    18Oeken MO23-11001015-150

    Poulestanden VIOD VR1 ( Groep 1 Achterhoek Cup Vrouwen )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vorden VR111008083
    2AZSV VR111004043
    3VIOD VR111003213
    4De Graafschap/MVVA MO23-111002113
    5Ulftse Boys VR111002113
    6AZSV MO23-111001103
    7DZC '68 VR100000000
    8Witkampers VR110011100
    9Ruurlo VR1100123-10
    10FC Bergh VR1100112-10
    11FC Zutphen VR1100112-10
    12FC Winterswijk VR1100104-40
    13HC '03 VR1100108-80

    Poulestanden VIOD VR1 ( Groep 1 Achterhoek Cup Vrouwen )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV VR100000000
    2AZSV MO23-100000000
    3DZC '68 VR100000000
    4De Graafschap/MVVA MO23-100000000
    5FC Trias VR100000000
    6Ulftse Boys VR100000000
    7VIOD VR100000000
    8Vorden VR100000000

    Poulestanden VIOD VR1 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 36 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD VR132106247
    2DZC '68 VR232015416
    3DVC'26 VR1 zat310246-23
    4SVO DCS/OBW VR1301247-31

    Poulestanden VIOD VR1 ( Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde groep 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hierden VR1110010193
    2Drienerlo VR111007073
    3F.C. Ommen VR211005143
    4v.v. Hellendoorn VR211005233
    5ST SDOUC/GWVV VR111004133
    6Wilhelminaschool VR111004133
    7Oene VR211003033
    8WWNA VR111003033
    9Enter Vooruit VR111006423
    10DETO VR111003123
    11Nunspeet VR111003123
    12Woezik VR111003123
    13USV VR111003213
    14ZZC'20 VR211003213
    15Jonge Kracht VR111002113
    16LSV VR111002113
    17Lunteren VR111003303
    18Kesteren VR111002203
    19Epe VR100000000
    20DIO '30 VR110013300
    21FC Horst VR110012200
    22SJO VCHW VR1100123-10
    23VIOD VR1100123-10
    24Marienberg VR1100112-10
    25SCW '23 VR2100112-10
    26ST Achilles'12/ATC'65 VR2100146-20
    27Bennekom VR3100113-20
    28Bergentheim VR2100113-20
    29Heerde VR1100113-20
    30DVC Dedemsvaart VR1100125-30
    31AZSV VR3100114-30
    32SV CCW '16 VR1100114-30
    33Albatross VR1100103-30
    34ZVV '56 VR2100103-30
    35ZAC VR2100115-40
    36Excelsior '31 VR1100107-70
    37Stroe VR11001110-90