• VIOD VR1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruil, MaeTeamspeler
    Chevalking, NicoleTeamspeler
    Espinola Y Vazquez, SueñaTeamspeler
    Grootenhuis, Anne teTeamspeler
    Gunsing, DaniqueTeamspeler
    Hannink, JillianTeamspeler
    Hietkamp, IlonaTeamspeler
    Koppele, Nicky teTeamspeler
    Kraaijvanger, KimTeamspeler
    Lutgens, IsaTeamspeler
    Mateman, SanneTeamspeler
    Mombarg, LynnTeamspeler
    Nieswand, LianneTeamspeler
    Roelvink, AnishaTeamspeler
    Vink, HeidiTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:00ZZC'20 VR3 - VIOD VR1Sportpark Pluimerskamp
    30 okt. 15:00VIOD VR1 - AZSV VR4Sportpark Dichteren
    6 nov. 15:00ESA VR2 - VIOD VR1Sportcentrum Rijkerswoerd
    20 nov. 15:00VIOD VR1 - DVOV VR1Sportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.VIOD VR1 - AVW '66 VR14 - 2
    9 okt.VIOD VR1 - FC Winterswijk VR26 - 1
  • Poulestanden VIOD VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD VR13300235189
    2ESA VR222009276
    3AZSV VR4320111656
    4FC Trias VR232011114-36
    5Jonge Kracht VR132011013-36
    6ZZC'20 VR331119724
    7Etten VR121019723
    8DVOV VR1201149-51
    9DZC '68 VR3301248-41
    10AZSV VR5301229-71
    11FC Winterswijk VR23003416-120

    Poulestanden VIOD VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD VR1330012669
    2De Bataven VR1320115786
    3DZC '68 VR22002611-50
    4Spero VR1 (zat)2002312-90

    Poulestanden VIOD VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG VR1110010283
    2SDC '12 VR111009183
    3DIO '30 VR111008083
    4Quick 1888 VR211009273
    5FC Dinxperlo VR111007163
    6Hulzense Boys VR111007163
    7Orion VR311008353
    8Leones VR111005053
    9FC Horst VR111005143
    10WWNA VR111005143
    11SP Rekken VR111004133
    12WVF VR111004133
    13TVC '28 VR211003033
    14Avanti W. VR111005323
    15EDON VR111005323
    16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR111004223
    17VIOD VR111004223
    18Avereest VR111003123
    19DVS'33 Ermelo VR311003123
    20ST: Lemelerveld/Lemele VR111003123
    21WVW VR111003123
    22Go Ahead Kampen VR111002023
    23SC Klarenbeek VR211002023
    24SSA DVC Dedemsvaart VR111002023
    25SVHA VR111002023
    26Lochuizen VR111003213
    27Quick 1888 VR111002113
    28SV Basteom VR111001013
    29LSV VR111001013
    30Colmschate '33 VR211003303
    31Spcl. Brummen VR111002203
    32Spero VR111002203
    33GVA VR111001103
    34ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR200000000
    35Achilles E VR100000000
    36Losser VR100000000
    37MVV '69 VR100000000
    38PH VR100000000
    39Raalte VR100000000
    40Saasveldia VR100000000
    41Sparta Nijkerk VR300000000
    42ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR100000000
    43Ulftse Boys VR100000000
    44SV Zwolle VR100000000
    45SJO UNO'21 VR110013300
    46DTS '35 Ede VR310012200
    47Loo VR110012200
    48Beuningse Boys VR210011100
    49Warnsveldse Boys VR2100123-10
    50Hierden VR1100112-10
    51SV CCW '16 VR1100101-10
    52SJO MEC/Bredevoort VR1100101-10
    53BWO VR1100135-20
    54SVZW VR1100135-20
    55AVW '66 VR1100124-20
    56V en L VR1100124-20
    57ESC VR1100113-20
    58sv Loil VR1100113-20
    59Prins Bernhard VR1100113-20
    60SEH VR1100113-20
    61Achilles '12 VR1100102-20
    62De Bataven VR1100102-20
    63Reutum VR1100102-20
    64SVI VR1100102-20
    65Broekland VR1100114-30
    66Pax VR1100114-30
    67SJO JCHW VR1100103-30
    68AAC-Olympia VR1100115-40
    69DES VR1100115-40
    70CHRC VR1100138-50
    71Kesteren VR1100105-50
    72AZSV VR4100117-60
    73Keijenburgse Boys VR1100117-60
    74RVW VR1100129-70
    75Stroe VR11001210-80
    76Voorwaarts T VR1100119-80
    77Trekvogels VR4100108-80