• VIOD VR 1 - Zaterdag Seizoen 2019-2020

  • Teamstatistieken

    VIOD VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    1,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DZC '68 VR3

    VS

    VIOD VR1

    18 april 202013:00 uur
    Sportpark Zuid (ingang 2) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Competitie Stand

    NRTEAMGSGWGLVLPT
    1SV Otterlo VR116141143
    2FC RDC VR113112035
    3Zelos VR21594231
    4ZVV '56 VR21493230
    5DVOV VR11483327
    6DZC '68 VR31372423
    7Beekbergen VR11662820
    8SP Teuge VR11234513
    9De Kieviten VR116401212
    10V.V. Barneveld VR116321111
    11VIOD VR115311110
    12VIOS V. VR31522118
    13NSC Nijkerk VR11320116
  • Competitie Programma

    DatumAftrapThuisteamUitteamDetails
    za 18-apr.13:00DZC '68 VR3VIOD VR1
    za 25-apr.15:00VIOD VR1ZVV '56 VR2
    za 09-mei.10:30De Kieviten VR1VIOD VR1
    za 16-mei.15:00VIOD VR1SV Otterlo VR1
    za 23-mei.15:00VIOS V. VR3VIOD VR1
    za 30-mei.15:00VIOD VR1SP Teuge VR1
  • Spelers team VIOD VR 1 zaterdag Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruil, MaeTeamspeler
    Bulten, PattyTeamspeler
    Chevalking, NicoleTeamspeler
    Croes, Caitlin deTeamspeler
    Dhondt, RoosTeamspeler
    Espinola Y Vazquez, SueñaTeamspeler
    Espinola y vazquez, DyalunaTeamspeler
    Grootenhuis, Anne teTeamspeler
    Gunsing, DaniqueTeamspeler
    Gunsing, ManoukTeamspeler
    Hannink, JillianTeamspeler
    Hietkamp, IlonaTeamspeler
    Jansen, YouandiTeamspeler
    Jolink, FemkeTeamspeler
    Kaal, CarminaTeamspeler
    Koenders, EllenTeamspeler
    Koppele, Nicky teTeamspeler
    Kraaijvanger, KimTeamspeler
    Mateman, SanneTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.