• VIOD VR 1 - Zaterdag Seizoen 2019-2020

  • Teamstatistieken

    VIOD VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Beker

    VIOD VR1

    VS

    FC Winterswijk MO19-1

    29 januari 202020:00 uur
    Sportpark Dichteren VELD 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Competitie Stand

    NRTEAMGSGWGLVLPT
    1SV Otterlo VR111100130
    2Zelos VR21292129
    3FC RDC VR11082026
    4DZC '68 VR31372423
    5ZVV '56 VR21071222
    6Beekbergen VR11252517
    7DVOV VR11043315
    8SP Teuge VR1933312
    9V.V. Barneveld VR11131710
    10De Kieviten VR1112096
    11VIOS V. VR3121295
    12VIOD VR191083
    13NSC Nijkerk VR180080
  • Competitie Programma

    DatumAftrapThuisteamUitteamDetails
    za 01-feb.15:15VIOD VR1V.V. Barneveld VR1
    za 08-feb.15:00DVOV VR1VIOD VR1
    za 15-feb.15:45VIOD VR1FC RDC VR1
    za 22-feb.10:30VIOD VR1NSC Nijkerk VR1
    za 29-feb.10:30VIOD VR1De Kieviten VR1
    za 07-mrt.11:00NSC Nijkerk VR1VIOD VR1
    za 14-mrt.15:15VIOD VR1Zelos VR2
    za 21-mrt.14:30SP Teuge VR1VIOD VR1
    za 28-mrt.15:00VIOD VR1Beekbergen VR1
    za 18-apr.12:30DZC '68 VR3VIOD VR1
    za 25-apr.15:00VIOD VR1ZVV '56 VR2
    za 09-mei.10:30De Kieviten VR1VIOD VR1
    za 16-mei.15:00VIOD VR1SV Otterlo VR1
    za 23-mei.14:30VIOS V. VR3VIOD VR1
    za 30-mei.15:00VIOD VR1SP Teuge VR1
  • Spelers team VIOD VR 1 zaterdag Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruil, MaeTeamspeler
    Bulten, PattyTeamspeler
    Chevalking, NicoleTeamspeler
    Croes, Caitlin deTeamspeler
    Dhondt, RoosTeamspeler
    Espinola Y Vazquez, SueñaTeamspeler
    Espinola y vazquez, DyalunaTeamspeler
    Grootenhuis, Anne teTeamspeler
    Gunsing, DaniqueTeamspeler
    Gunsing, ManoukTeamspeler
    Hannink, JillianTeamspeler
    Hietkamp, IlonaTeamspeler
    Jansen, YouandiTeamspeler
    Jolink, FemkeTeamspeler
    Kaal, CarminaTeamspeler
    Koenders, EllenTeamspeler
    Koppele, Nicky teTeamspeler
    Kraaijvanger, KimTeamspeler
    Mateman, SanneTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.