• VIOD JO19-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maatkamp, SandraOverige stafTeammanager
    Prakke, DaanTechnische stafTrainer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bisselink, JoeyTeamspeler
    Cornelissen, MarijnTeamspeler
    Kock, FynnTeamspeler
    Kolks, FabianTeamspeler
    Lammertink, QuentinTeamspeler
    Maat, Mees terTeamspeler
    Maatkamp, MatthijsTeamspeler
    Rijsewijk, Sven vanTeamspeler
    Rooyen, Oscar vanTeamspeler
    Schiphorst, BramTeamspeler
    Seinhorst, TychoTeamspeler
    Tillmann, JorisTeamspeler
    Verheij, DaanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mrt. 14:45ST: vv Montferland JO19-1 - VIOD JO19-2Sportpark Padevoort (Zeddam)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.VIOD 2 - OBW 20 - 3
    28 jan.VIOD JO14-1 - ARNHEMSE BOYS JO14-10 - 3
    21 jan.VIOD JO19-1 - RUURLO JO19-12 - 2
    21 jan.VIOD JO15-2 - VIOD JO17-21 - 8
    21 jan.VIOD JO13-1 - ZZC JO13-10 - 0
  • Poulestanden VIOD JO19-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO19-244003182312
    2VVG '25 JO19-24301206149
    3't Peeske JO19-14202151326
    4Varsseveld JO19-24013422-181
    5FC Bergh JO19-24013425-211

    Poulestanden VIOD JO19-2 ( 3e klasse (2e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO19-264112013713
    2DZC '68 JO19-264022215712
    3ST: vv Montferland JO19-153111614210
    4DCS JO19-273132018210
    5SDZZ JO19-16222151418
    6S.V. Kilder JO19-172141620-47
    7ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-25203111106
    8ST: Gendringen/SVGG JO19-261051126-153

    Poulestanden VIOD JO19-2 ( 3e klasse (3e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sp Rekken JO19-111004133
    2FC Winterswijk JO19-311002023
    3DZC '68 JO19-211002113
    4Keijenburgse Boys JO19-100000000
    5Longa '30 JO19-200000000
    6SVBV JO19-100000000
    7FC Trias JO19-200000000
    8VIOD JO19-200000000
    9S.V. Kilder JO19-1100112-10
    10ST: vv Montferland JO19-1100102-20
    11S.V. Kilder JO19-2100114-30

    Poulestanden VIOD JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergentheim JO19-1110010193
    2Hulzense Boys JO19-111008083
    3SV Zwolle JO19-211008083
    4SJO AZSV - AD '69 JO19-211007163
    5Gorssel JO19-111005053
    6Juliana '31 JO19-211004043
    7Spcl. Brummen JO19-111005233
    8RKHVV JO19-311004133
    9SJO VCHW JO19-111003033
    10VIOS V. JO19-111003033
    11Elsweide JO19-111002023
    12IJVV JO19-211002023
    13SVVN JO19-111003213
    14DTS '35 Ede JO19-311002113
    15Veensche Boys JO19-111002113
    16FC Winterswijk JO19-311002113
    17Colmschate '33 JO19-211001013
    18Reutum JO19-111003303
    19Sportlust Glanerbrug JO19-110013300
    20Turkse Kracht JO19-1100123-10
    21AGOVV JO19-3100112-10
    22DEO JO19-1100112-10
    23SDS' 55 JO19-1100112-10
    24Excelsior '31 JO19-2100101-10
    25BAS JO19-1100102-20
    26DCS JO19-2100102-20
    27Loenermark JO19-1100125-30
    28vv Ewijk JO19-1100114-30
    29Nieuwleusen SV JO19-2100103-30
    30SDC Putten JO19-2100103-30
    31Leones JO19-1100104-40
    32FC Zutphen JO19-3100105-50
    33VIOD JO19-2100117-60
    34DVC Dedemsvaart JO19-3100108-80
    35Go Ahead Kampen JO19-2100108-80
    36SDOL JO19-11001110-90