• VIOD JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Chevalking, RyanTechnische stafTrainer
    Derks, BasOverige stafTeammanager
    Fonteijn, NoahTechnische stafTrainer
    Tillmann, JorisTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baltus, StijnTeamspeler
    Bod, ThijmenTeamspeler
    Boezel, SidTeamspeler
    Derks, MarijnTeamspelerMiddenvelder
    Heuvel, Quinten van denTeamspelerVerdediger
    Hissink, SvenTeamspeler
    Jordens, SemTeamspeler
    Kersten, BikkelTeamspeler
    Ketelaar, KianTeamspeler
    Medze, TimTeamspeler
    Mombarg, DaanTeamspeler
    Ozerdogan, CanTeamspeler
    Raben, ThijmenTeamspeler
    Reus, Tijn deTeamspeler
    Snelting, WesselTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 14:30VIOD JO19-1 - FC Winterswijk JO19-1Sportpark Dichteren
    4 mrt. 15:00Ruurlo JO19-1 - VIOD JO19-1Sportpark 't Rikkelder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Concordia-W JO19-1 - VIOD JO19-12 - 0
    29 jan.VIOD 2 - OBW 20 - 3
    28 jan.VIOD JO14-1 - ARNHEMSE BOYS JO14-10 - 3
    21 jan.VIOD JO19-1 - RUURLO JO19-12 - 2
    21 jan.VIOD JO15-2 - VIOD JO17-21 - 8
    21 jan.VIOD JO13-1 - ZZC JO13-10 - 0
  • Poulestanden VIOD JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO AZSV - AD '69 JO19-143102081210
    2FC Winterswijk JO19-1430113769
    3VIOD JO19-142119727
    4ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-141031013-33
    5ST: Gendringen/SVGG JO19-14004623-170

    Poulestanden VIOD JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-17511113816
    2Concordia-W JO19-175022992015
    3ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-174121614213
    4VVO JO19-16402116512
    5DVV JO19-163031415-19
    6VDZ JO19-17124822-145
    7VIOD JO19-16105719-123
    8DCS JO19-16024614-82

    Poulestanden VIOD JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Zutphen JO19-111008263
    2ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO19-111004133
    3Concordia-W JO19-111002023
    4Sp. Neede JO19-110103301
    5Ruurlo JO19-110103301
    6Helios JO19-110102201
    7FC Winterswijk JO19-110102201
    8DCS JO19-110100001
    9Markelo JO19-110100001
    10VIOD JO19-1100102-20
    11Warnsveldse Boys JO19-1100114-30
    12Vorden JO19-1100128-60