• VIOD JO19-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baltus, StijnTeamspeler
    Boezel, SidTeamspeler
    Derks, MarijnTeamspelerMiddenvelder
    Engen, Mats vanTeamspelerAanvaller
    Gerrits, LucasTeamspelerAanvaller
    Hal, Bohdy vanTeamspeler
    Heuvel, Quinten van denTeamspelerVerdediger
    Hissink, SvenTeamspeler
    Ketelaar, KianTeamspeler
    Mombarg, DaanTeamspelerAanvaller
    Mulder, LarsTeamspeler
    Ozerdogan, CanTeamspeler
    Raben, ThijmenTeamspeler
    Schnitzler, FinnTeamspeler
    Smink, MaxTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. AFGELASTVIOD JO19-1 - FC Bergh JO19-1Sportpark Dichteren
    11 dec. 13:00Sc Westervoort JO19-1 - VIOD JO19-1Sportpark Naederhuyse
    18 dec. 14:30SC Rheden JO19-1 - VIOD JO19-1Sportpark IJsselzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.AVW '66 JO19-1 - VIOD JO19-15 - 2
    27 nov.Plus Dichteren Cup - Plus Dichteren Cup0 - 0
    20 nov.VIOD JO19-1 - Varsseveld JO19-13 - 4
    20 nov.Plus Dichteren Cup - Plus Dichteren Cup0 - 0
  • Poulestanden VIOD JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 JO19-11091035171828
    2VIOD JO19-11080237152224
    3Varsseveld JO19-1107122619722
    4ST: Gendringen/SVGG JO19-11060431191218
    5Pax JO19-184221816214
    6DCS JO19-174121512313
    7FC Bergh JO19-184131520-513
    8SML JO19-284042522312
    9Grol JO19-2102441420-610
    10ZZC'20 JO19-1103071828-109
    11Angerlo Vooruit JO19-1103072334-119
    12Sc Westervoort JO19-182061519-46
    13HC '03 JO19-182061324-116
    14SC Rheden JO19-190091131-200

    Poulestanden VIOD JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO19-13300141139
    2v.v. Dieren JO19-232016606
    3OBW JO19-2310268-23
    4DZC '68 JO19-43003112-110

    Poulestanden VIOD JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem JO19-111008083
    2Witkampers JO19-111008083
    3KCVO JO19-111007163
    4AVW '66 JO19-111006063
    5Juliana '31 JO19-211006063
    6Leones JO19-111005053
    7Hatto Heim JO19-111008443
    8EFC '58 JO19-111005143
    9Warnsveldse Boys JO19-111004043
    10Elistha JO19-111008533
    11RSC JO19-111004133
    12Swift '64 JO19-111005323
    13VMC JO19-111004223
    14Sportclub Deventer JO19-111003123
    15ONA '53 JO19-111003123
    16Pax JO19-111003123
    17UD W. JO19-111002023
    18Markelo JO19-111004313
    19SC Klarenbeek JO19-111003213
    20Gramsbergen JO19-111002113
    21Grol JO19-211002113
    22SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d11002113
    23VIOD JO19-111002113
    24WHC JO19-111002113
    25LSV JO19-111001013
    26SP Teuge JO19-111002203
    27SV Twello JO19-110012200
    28Heeten JO19-1100134-10
    29SML JO19-2100123-10
    30FC Dinxperlo JO19-1100112-10
    31Hardenberg '85 JO19-1100112-10
    32Lemelerveld JO19-1100112-10
    33De Treffers JO19-2100112-10
    34v.v. Twenthe JO19-1100112-10
    35Sportclub Overdinkel JO19-1100101-10
    36Unicum JO19-1100135-20
    37Oranje Nassau JO19-2100124-20
    38Blauw Geel '55 JO19-1100113-20
    39SJO JCHW JO19-1100113-20
    40Vorden JO19-1100113-20
    41Saasveldia JO19-1100102-20
    42SCE JO19-1100158-30
    43De Esch JO19-1100114-30
    44VSCO '61 JO19-1100148-40
    45Nunspeet JO19-2100115-40
    46Colmschate '33 JO19-1100104-40
    47Kesteren JO19-1100105-50
    48Albatross JO19-1100117-60
    49Brakkenstein JO19-1100106-60
    50RKHVV JO19-1100106-60
    51DEO JO19-1100108-80
    52Holten JO19-1100108-80

    Poulestanden VIOD JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO19-111005053
    2Hatto Heim JO19-111006243
    3EFC '58 JO19-111004133
    4SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d11004133
    5RSC JO19-111003033
    6Markelo JO19-111004223
    7ONA '53 JO19-111004223
    8UD W. JO19-111003123
    9Juliana '31 JO19-211005413
    10SP Lochem JO19-111002113
    11Witkampers JO19-111002113
    12SC Klarenbeek JO19-111003303
    13WHC JO19-111001103
    14SP Teuge JO19-110013300
    15KCVO JO19-110011100
    16Leones JO19-1100145-10
    17Pax JO19-1100112-10
    18Warnsveldse Boys JO19-1100112-10
    19Sportclub Deventer JO19-1100124-20
    20Elistha JO19-1100124-20
    21LSV JO19-1100113-20
    22AVW '66 JO19-1100114-30
    23Swift '64 JO19-1100114-30
    24VMC JO19-1100103-30
    25Gramsbergen JO19-1100126-40
    26Grol JO19-2100105-50

    Poulestanden VIOD JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EFC '58 JO19-100000000
    2Hatto Heim JO19-100000000
    3Juliana '31 JO19-200000000
    4SC Klarenbeek JO19-100000000
    5SP Lochem JO19-100000000
    6Markelo JO19-100000000
    7ONA '53 JO19-100000000
    8RSC JO19-100000000
    9SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    10UD W. JO19-100000000
    11VIOD JO19-100000000
    12WHC JO19-100000000
    13Witkampers JO19-100000000