• VIOD JO17-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Maatkamp, MatthijsTechnische stafTrainer
    Ommen, Rocher vanOverige stafTeammanager
    Weber, FrankTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haarlem, Bram vanTeamspeler
    Kock, NovakTeamspeler
    Kuijpers, JortTeamspeler
    Maatkamp, ThomasTeamspeler
    Moerkerk, Lars vanTeamspeler
    Ommen, Job vanTeamspeler
    Rengelink, JorgTeamspeler
    Seesink, ThomasTeamspeler
    Seijp, Siem van deTeamspeler
    Verheij, TijsTeamspeler
    Weber, LucasTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 15:15VIOD JO17-2 - DCS JO17-2Sportpark Dichteren
    11 mei. 15:50VVO JO17-2 - VIOD JO17-2Sportpark De Pinkenberg
    18 mei. 13:15VIOD JO17-2 - Spcl. Brummen JO17-1JMSportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.PSC JO17-1JM - VIOD JO17-21 - 0
    13 apr. - 0 - 0
    6 apr.VIOD JO17-2 - Angeren JO17-12 - 3
    6 apr. - 10 - 10
  • Poulestanden VIOD JO17-2 ( 3e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDZ JO17-286112552019
    2PSC JO17-1JM75111981116
    3Angeren JO17-185032020015
    4DCS JO17-284222018214
    5Eldenia JO17-284132215713
    6VIOD JO17-28413128413
    7VVO JO17-284041327-1412
    8Spcl. Brummen JO17-1JM83051723-69
    9Dierense Boys JO17-1621310647
    10DZC '68 JO17-582151631-157
    11ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-272051621-56
    12Sc Westervoort JO17-280261119-82

    Poulestanden VIOD JO17-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST DVC'26/Sprinkhanen JO17-266003272518
    2VIOD JO17-2650128131515
    3SJO AZSV - AD '69 JO17-364024283412
    4Longa '30 JO17-3JM6204928-196
    5FC Winterswijk JO17-36204936-276
    6ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-261141320-74
    7SJO MEC/Bredevoort JO17-16015930-211

    Poulestanden VIOD JO17-2 ( 3e klasse (2e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ajax B JO17-165011821615
    2FC Zutphen JO17-354011771012
    3VIOD JO17-26402156912
    4SJO AZSV - AD '69 JO17-44301188109
    5ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-273041314-19
    6Longa '30 JO17-3JM5203713-66
    7FC Winterswijk JO17-36105631-253
    8Keijenburgse Boys JO17-15005720-130