• VIOD JO13-1JM

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bischoff, KevinTechnische stafTrainer
    Ketelaar, KianTechnische stafTrainer
    Ketelaar, RonnieOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bischoff, QuinnTeamspeler
    Ersilia, JaydenTeamspeler
    Evers, HayleyTeamspeler
    Heersink, HugoTeamspeler
    Herwers, DinzerTeamspeler
    Jansen, FinnTeamspeler
    Ketelaar, MikeTeamspeler
    Kooloos, SiemTeamspeler
    Kuster, ThijmenTeamspeler
    Lugt, Casper van derTeamspeler
    Maas, ColinTeamspeler
    Peeters, YaelTeamspeler
    Schakel, ThomasTeamspeler
    Vriesen, MaxTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 11:45VIOD JO13-1JM - FC Winterswijk JO13-1JMSportpark Dichteren
    16 mrt. 11:30VIOD JO13-1JM - ZZC'20 JO13-1JMSportpark Dichteren
    23 mrt. 09:45SJO AZSV - AD '69 JO13-1JM - VIOD JO13-1JMSportpark Villekamp
    30 mrt. 10:00Grol JO13-1 - VIOD JO13-1JMSportpark Den Elshof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.Voorwaarts T JO13-1 - VIOD JO13-1JM1 - 3
    2 mrt. - 0 - 0
    28 feb.VIOD JO13-1JM - Bon Boys JO13-14 - 3
    24 feb.VIOD MO20-1 - Training0 - 0
    24 feb.VIOD JO13-1JM - FC Dinxperlo JO13-11 - 0
    24 feb.VIOD JO15-1 - TUBANTIA JO15-13 - 6
    24 feb. - 10 - 10
  • Poulestanden VIOD JO13-1JM ( Hoofdklasse (3e fase) D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO13-1JM3300143119
    2ZZC'20 JO13-1JM3201161066
    3FC Winterswijk JO13-1JM320111746
    4Voorwaarts T JO13-14202910-16
    5FC Zutphen JO13-121107164
    6SJO AZSV - AD '69 JO13-1JM31117254
    7Witkampers JO13-1JM21017703
    8Eerbeekse Boys JO13-1JM210134-13
    9FC Dinxperlo JO13-131027703
    10Grol JO13-1310226-43
    11ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM310239-63
    12SP Lochem JO13-1JM3003323-200

    Poulestanden VIOD JO13-1JM ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO13-1JM66002982118
    2FC Winterswijk JO13-1JM75112821716
    3FC Dinxperlo JO13-174121513213
    4SJO AZSV - AD '69 JO13-1JM7304201649
    5Grol JO13-173041218-69
    6ZZC'20 JO13-1JM62131115-47
    7ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-1JM7124918-95
    8Longa '30 JO13-1JM7016722-151

    Poulestanden VIOD JO13-1JM ( Hoofdklasse (2e fase) F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Zutphen JO13-174301813515
    2VIOD JO13-1JM742126141214
    3ST SC Westervoort/AVW ’66 JO13-174212114714
    4RKHVV JO13-1JM72321217-59
    5DVV JO13-172231518-38
    6ZZC'20 JO13-1JM72051619-36
    7Eldenia JO13-1JM72051521-66
    8ST DVC'26/Sprinkhanen JO13-1JM72051219-76

    Poulestanden VIOD JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO13-111004133
    2SML JO13-1JM11003033
    3VIOD JO13-1JM11003123
    4Excelsior '31 JO13-111002023
    5ATC '65 JO13-111003213
    6csv Apeldoorn JO13-111001013
    7Tubantia JO13-1100123-10
    8VVOG Harderwijk JO13-1100101-10
    9Spero JO13-1100113-20
    10F.C. Ommen JO13-1100102-20
    11Quick 1888, JO13-1JM100114-30
    12SDV Barneveld JO13-1100103-30

    Poulestanden VIOD JO13-1JM ( Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 1 Kwartfinales )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 JO13-111006153
    2csv Apeldoorn JO13-111005053
    3SML JO13-1JM11004133
    4VIOD JO13-1JM11004313
    5Bon Boys JO13-1100134-10
    6Orion JO13-1100114-30
    7Excelsior '31 JO13-1100116-50
    8asv Dronten JO13-1100105-50