• VIOD JO11-3JM

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Balduk, BasTechnische stafTrainer/coach
    Buttner, LisaOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 14 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 11:45FC Eibergen JO11-3JM - VIOD JO11-3JMSportpark De Bijenkamp
    11 mei. 09:45VIOD JO11-3JM - DEO JO11-2Sportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.VIOD JO11-3JM - Longa '30 JO11-4JM5 - 2
    13 apr. - 0 - 0
    6 apr.Vorden JO11-2 - VIOD JO11-3JM5 - 8
    6 apr. - 10 - 10
  • Poulestanden VIOD JO11-3JM ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS JO11-2JM77006575821
    2Keijenburgse Boys JO11-1760170205018
    3DZC '68 JO11-5JM750241202115
    4SV Basteom JO11-1JM731344271710
    5ST: Gendringen/SVGG JO11-273132634-810
    6DVC '26 JO11-2JM72053037-76
    7SJO AZSV - AD '69 MO11-17106975-663
    8VIOD JO11-3JM7007974-650

    Poulestanden VIOD JO11-3JM ( 4e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO AZSV - AD '69 JO11-4761049262319
    2ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-3JM650136122415
    3DZC '68 JO11-764022718912
    4ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-474033128312
    5ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-252032634-86
    6FC Dinxperlo JO11-272052324-16
    7VIOD JO11-3JM61141836-184
    8Varsseveld JO11-2JM60061244-320

    Poulestanden VIOD JO11-3JM ( 4e klasse (3e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loil sv JO11-2JM660049113818
    2DVC '26 JO11-2JM75023325815
    3OBW JO11-3641138112713
    4Sportclub Groessen JO11-2JM741236261013
    5ST Terborg/Silvolde/Westendorp JO11-263033640-49
    6ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO11-2JM72051334-216
    7DZC '68 JO11-761051230-183
    8VIOD JO11-3JM70071353-400

    Poulestanden VIOD JO11-3JM ( 5e klasse (4e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD JO11-3JM220013766
    2Lochem SP JO11-3JM211015784
    3Vorden JO11-22101141133
    4Longa '30 JO11-4JM21011012-23
    5DEO JO11-22011814-61
    6FC Eibergen JO11-3JM2002918-90