• VIOD 8 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,07

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 8

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    VIOD 8RKZVC 54 - 1
    VIOD 8Silvolde 53 - 1
    VIOD 8Gendringen 44 - 2
    Kilder 4VIOD 82 - 0
    GWVV 4VIOD 8
    RKZVC 5VIOD 8
    VIOD 8Terborg 2
    VVG '25 5VIOD 8
    VIOD 8SVGG 2
  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1sv Loil 232016
    2Concordia-W 832016
    3Angerlo Vooruit 432016
    4VIOD 830030
  • Uitgeschakeld in de Beker

    Geen informatie

  • Competitie stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Silvolde 512100230
    2Gendringen 41391328
    3Terborg 21183027
    4vv Montferland 41390427
    5SVGG 21261519
    6GWVV 41452717
    7RKZVC 51452717
    8Concordia-W 91351716
    9Kilder 41444616
    10VIOD 81450915
    11Westendorp 2132298
    12VVG '25 51320116
  • Competitie programma

    DatumAftrapThuisteamUitteam
    zo 05-apr. AFGELASTAFGELASTGWVV 4VIOD 8
    zo 19-apr. AFGELASTAFGELASTRKZVC 5VIOD 8
    zo 10-mei. AFGELASTAFGELASTVIOD 8Terborg 2
    zo 17-mei. AFGELASTAFGELASTVVG '25 5VIOD 8
    zo 24-mei. AFGELASTAFGELASTVIOD 8SVGG 2
  • Spelers team VIOD 8 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blokker, GidionTeamspeler
    Bloks, MarcoTeamspeler
    Dorgelo, MichielTeamspeler
    Gunsing, GertieTeamspeler
    Haren, Kai VanTeamspeler
    Jansen, DennisTeamspeler
    Oldenkotte, BobTeamspeler
    Overbeek, PaulTeamspeler
    Pol, ErikTeamspeler
    Warnar, JordenTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.