• VIOD 8 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VIOD 8

    VS

    Silvolde 5

    02 februari 202010:00 uur
    Sportpark Dichteren VELD 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 8

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    vv Montferland 4VIOD 88 - 2
    SVGG 2VIOD 84 - 0
    Terborg 2VIOD 86 - 1
    VIOD 8GWVV 45 - 4
    VIOD 8RKZVC 54 - 1
  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1sv Loil 232016
    2Concordia-W 832016
    3Angerlo Vooruit 432016
    4VIOD 830030
  • Uitgeschakeld in de Beker

    Geen informatie

  • Competitie stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Silvolde 51090127
    2Terborg 21183027
    3Gendringen 41181225
    4vv Montferland 41170421
    5GWVV 41252517
    6SVGG 21051416
    7Concordia-W 91141613
    8Kilder 41234513
    9VIOD 8113089
    10RKZVC 5112278
    11Westendorp 2112278
    12VVG '25 5112096
  • Competitie programma

    DatumAftrapThuisteamUitteam
    zo 02-feb.10:00VIOD 8Silvolde 5
    zo 09-feb.10:30Westendorp 2VIOD 8
    zo 16-feb.10:00VIOD 8Gendringen 4
    zo 08-mrt.11:30Kilder 4VIOD 8
    zo 15-mrt.10:00VIOD 8Concordia-W 9
    zo 29-mrt.10:00VIOD 8vv Montferland 4
    zo 05-apr.10:00GWVV 4VIOD 8
    zo 19-apr.09:30RKZVC 5VIOD 8
    zo 10-mei.10:00VIOD 8Terborg 2
    zo 17-mei.09:30VVG '25 5VIOD 8
    zo 24-mei.10:00VIOD 8SVGG 2
  • Spelers team VIOD 8 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blokker, GidionTeamspeler
    Bloks, MarcoTeamspeler
    Dorgelo, MichielTeamspeler
    Gunsing, GertieTeamspeler
    Gunsing, MartijnTeamspeler
    Haren, Kai VanTeamspeler
    Jansen, DennisTeamspeler
    Oldenkotte, BobTeamspeler
    Overbeek, PaulTeamspeler
    Pol, ErikTeamspeler
    Warnar, JordenTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.