• VIOD 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baars, FrankOverige stafTeammanager
    Bloks, MarcoTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Bloks-van de Schepop, HeidieOverige staf

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baars, RenéTeamspeler
    Boogaart, Arjan van denTeamspeler
    Dorgelo, MichielTeamspeler
    Fonteijn, NoahTeamspeler
    Haren, Emiel vanTeamspeler
    Haren, Kai VanTeamspeler
    Haren, Patrick vanTeamspeler
    Kampkuiper, HugoTeamspeler
    Kock, SjaakTeamspeler
    Lepper, Jurre deTeamspeler
    Ozdemir, ErkanTeamspeler
    Ozdemir, OrhanTeamspeler
    Pas, Sander teTeamspeler
    Radstaak, NickTeamspeler
    Veenink, DominicTeamspeler
    Veldhuizen, JeroenTeamspeler
    Weenk, KarelTeamspeler
    Westerhof, BasTeamspeler
    Yesilkaya, FatihTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 11:30SSA Wisch 4 - VIOD 8Sportpark De Munsterman
    17 mrt. 11:00VIOD 8 - 't Peeske 4Sportpark Dichteren
    24 mrt. 10:00SV Basteom 3 - VIOD 8Sportpark Het Hooge Wessel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt. - 0 - 0
    25 feb.VIOD 8 - Gendringen 41 - 3
    24 feb.VIOD MO20-1 - Training0 - 0
    24 feb.VIOD JO15-1 - TUBANTIA JO15-13 - 6
    24 feb. - 10 - 10
  • Poulestanden VIOD 8 ( 7e klasse 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GWVV 412101153163731
    2Gendringen 41080244202424
    3Etten 476104944519
    4SSA Wisch 41261547351219
    5vv Montferland 3952234231117
    6VIOD 8115152132-1116
    7SVGG 3105053325815
    8S.V. Kilder 5115062730-315
    9SV Basteom 3144192746-1913
    10't Peeske 4113263141-1011
    11Ajax B 4122192053-337
    12Pax 109009667-610

    Poulestanden VIOD 8 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 48 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 832106247
    2Sprinkhanen 331207435
    3vv Montferland 431117614
    4S.V. Kilder 43003513-80

    Poulestanden VIOD 8 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Gazelle 21100120123
    2Rigtersbleek 211009183
    3Etten 411008173
    4La Première 411007163
    5Bon Boys 411006153
    6DVV 711006153
    7sv Loil 311006153
    8UD W. 811005053
    9SVHA 411005143
    10DIO '30 711004043
    11Gendringen 411007433
    12Loo 311006333
    13Hector 411004133
    14DIOSA 511003033
    15Heino 35+111003033
    16MASV 411003033
    17v.v. Twenthe 811003033
    18UDI 311003033
    19Trekvogels 711005323
    20Drienerlo 211004223
    21EFC PW 1885 211004223
    22Dierense Boys 211003123
    23Ruurlo 611003123
    24Saasveldia 611003123
    25Woezik 911003123
    26Heeten 511006513
    27Langeveen 411005413
    28Eendracht Arnhem 411003213
    29Heumen 311003213
    30Lochuizen 211003213
    31Trekvogels 911003213
    32SC Doesburg 411002113
    33MVV '29 711002113
    34Langeveen 311001013
    35ZAC 211001013
    36Holten 811005503
    37WVW 511004403
    38KCVO 511003303
    39Reunie 411003303
    40Doetinchem 311003303
    41FC Dinxperlo 411002203
    42ABS 711002203
    43DTC '07 511002203
    44VDZ 511001103
    45Eendracht Arnhem 600000000
    46v.v. Hellendoorn 310015500
    47AWC 510014400
    48SSA Wisch 510013300
    49Terwolde 210013300
    50Pax 910013300
    51FC Trias 610012200
    52Sallandia 410012200
    53De Tukkers 510012200
    54SC Rijnland 310011100
    55Heino 11100156-10
    56Sportlust Vroomshoop 2100145-10
    57SC Meddo 3100123-10
    58SC Millingen 5100123-10
    59VDZ 4100123-10
    60Woezik 8100123-10
    61Luctor Et Emergo 35+1100112-10
    62VIOD 8100112-10
    63Dalfsen 6100101-10
    64SDOL 5100101-10
    65OSC 6100135-20
    66S.V. Losser 3100124-20
    67S.V. Losser 4100124-20
    68DVC '26 6100113-20
    69Noord Veluwe Boys 2100113-20
    70Pax 8100113-20
    71Union 6100113-20
    72Westendorp 2100147-30
    73VDZ 7100136-30
    74Reunie 5100114-30
    75Aquila 3100103-30
    76Hector 6100103-30
    77UD W. 5100103-30
    78VDZ 6100103-30
    79Wijhe '92 7100103-30
    80Angeren 4100115-40
    81DSZ 3100104-40
    82EFC PW 1885 3100116-50
    83VDZ 9100116-50
    84Sc Westervoort 5100116-50
    85Hengelo 2100105-50
    86DTC '07 4100117-60
    87Halle 3100118-70
    88FC Berghuizen 4100119-80
    89Sc. Overwetering 35+11001012-120