• VIOD 7 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 7

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd:

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 7

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    VIOD 7FC Dinxperlo 53 - 0
    Wolfersveen 3VIOD 76 - 1
    VIOD 7Kilder 51 - 6
    VIOD 7Terborg 3
    VIOD 7Silvolde 4
    VIOD 7FC Bergh 6
    Ulftse Boys 5VIOD 7
    SC Doesburg 4VIOD 7
    SVGG 3VIOD 7
    VIOD 7Doetinchem 4
    Zelhem 4VIOD 7
  • Competitie Stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Kilder 514130139
    2SC Doesburg 415112235
    3Doetinchem 413110233
    4SVGG 314100430
    5Wolfersveen 31480624
    6Silvolde 41573524
    7Terborg 31663721
    8VIOD 71562720
    9FC Bergh 61361619
    10Zelhem 41452717
    11FC Dinxperlo 515401112
    12Den Dam 2132298
    13NVC 31421117
    14Ulftse Boys 51510143
  • Competitie Programma

    DATUMAFTRAPThuisteamUitteam
    zo 05-apr. AFGELASTAFGELASTVIOD 7Terborg 3
    ma 13-apr. AFGELASTAFGELASTVIOD 7Silvolde 4
    zo 19-apr. AFGELASTAFGELASTVIOD 7FC Bergh 6
    zo 26-apr. AFGELASTAFGELASTUlftse Boys 5VIOD 7
    zo 03-mei. AFGELASTAFGELASTSC Doesburg 4VIOD 7
    zo 10-mei. AFGELASTAFGELASTSVGG 3VIOD 7
    zo 17-mei. AFGELASTAFGELASTVIOD 7Doetinchem 4
    zo 24-mei. AFGELASTAFGELASTZelhem 4VIOD 7
  • Spelers team VIOD 7 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    Abay, AyhanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bannink, BramTeamspeler
    Chatsjatrian, KarenTeamspeler
    Ebbers, PhilipTeamspeler
    Hofland, ThijsTeamspeler
    Ingelaat, JohnTeamspeler
    Kampkuiper, HugoTeamspeler
    Kock, SjaakTeamspeler
    Ozerdogan, OzayTeamspeler
    Radstaak, NickTeamspeler
    Roes, AlexTeamspeler
    Slotboom, KevinTeamspeler
    Spronk, JeffreyTeamspeler
    Voorthuijsen, TwanTeamspeler
    Weenk, KarelTeamspeler
    Westerhof, BasTeamspeler
    Zamani, NagibTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.