• VIOD 7 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd:

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Competitie Stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Kilder 514130139
    2SC Doesburg 415112235
    3Doetinchem 413110233
    4SVGG 314100430
    5Wolfersveen 31480624
    6Silvolde 41573524
    7Terborg 31663721
    8VIOD 71562720
    9FC Bergh 61361619
    10Zelhem 41452717
    11FC Dinxperlo 515401112
    12Den Dam 2132298
    13NVC 31421117
    14Ulftse Boys 51510143
  • Competitie Programma

    Geen informatie

  • Spelers team VIOD 7 Seizoen 2019-2020

    Geen informatie

  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.