• VIOD 7 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 7

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,42

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd:

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VIOD 7

    VS

    FC Dinxperlo 5

    26 januari 202009:30 uur
    Sportpark Dichteren VELD 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 7

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    VIOD 7Wolfersveen 30 - 1
    VIOD 7Den Dam 22 - 1
    Doetinchem 4VIOD 71 - 2
    VIOD 7Zelhem 42 - 4
    Terborg 3VIOD 72 - 2
  • Competitie Stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Kilder 512110133
    2SC Doesburg 41282226
    3Doetinchem 4980124
    4SVGG 3960318
    5Wolfersveen 31160518
    6VIOD 71252517
    7Terborg 31252517
    8FC Bergh 61050515
    9Silvolde 41042414
    10Zelhem 41042414
    11FC Dinxperlo 5940512
    12Den Dam 2101184
    13NVC 3111194
    14Ulftse Boys 51100110
  • Competitie Programma

    DATUMAFTRAPThuisteamUitteam
    zo 26-jan.09:30VIOD 7FC Dinxperlo 5
    zo 02-feb.10:30Wolfersveen 3VIOD 7
    zo 09-feb.09:30VIOD 7NVC 3
    zo 16-feb.10:30SC Doesburg 4VIOD 7
    zo 08-mrt.09:30VIOD 7Kilder 5
    zo 15-mrt.09:30Den Dam 2VIOD 7
    zo 22-mrt.09:30VIOD 7Silvolde 4
    zo 29-mrt.10:30FC Dinxperlo 5VIOD 7
    zo 05-apr.09:30VIOD 7Terborg 3
    zo 19-apr.09:30VIOD 7FC Bergh 6
    zo 26-apr.09:30Ulftse Boys 5VIOD 7
    zo 10-mei.10:30SVGG 3VIOD 7
    zo 17-mei.09:30VIOD 7Doetinchem 4
    zo 24-mei.09:30Zelhem 4VIOD 7
  • Spelers team VIOD 7 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    Abay, AyhanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bannink, BramTeamspeler
    Chatsjatrian, KarenTeamspeler
    Ebbers, PhilipTeamspeler
    Hofland, ThijsTeamspeler
    Kock, SjaakTeamspeler
    Kuiper, JeroenTeamspeler
    Ozerdogan, OzayTeamspeler
    Radstaak, NickTeamspeler
    Roes, AlexTeamspeler
    Slotboom, KevinTeamspeler
    Spronk, JeffreyTeamspeler
    Voorthuijsen, TwanTeamspeler
    Weenk, KarelTeamspeler
    Westerhof, BasTeamspeler
    Zamani, NagibTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.