• VIOD 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, DennisOverige stafTeammanager
    Steverink, PhilipOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bal, MertTeamspeler
    Bouwmeister, BramTeamspeler
    Bruijs, IanTeamspeler
    Chatsjatrian, KarenTeamspeler
    Goossens, NielsTeamspeler
    Gunsing, GertieTeamspeler
    Hofland, ThijsTeamspeler
    Merkestein, DidierTeamspeler
    Molen, Jeroen van derTeamspeler
    Monasso, KoenTeamspeler
    Schellekens, JordiTeamspeler
    Steverink, PhilipTeamspeler
    Suers, DylanTeamspeler
    Zamani, NagibTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 09:30VIOD 6 - Grol 8Sportpark Dichteren
    16 okt. 12:00FC Winterswijk 8 - VIOD 6Sportpark Jaspers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Longa '30 12 - VIOD 61 - 4
    18 sep.VIOD 6 - Concordia-W 83 - 5
  • Poulestanden VIOD 6 ( 6e klasse 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Winterswijk 811007073
    2VIOD 611004133
    3Ruurlo 311005323
    4Etten 200000000
    5Grol 800000000
    6Ruurlo 400000000
    7SDOUC 400000000
    8Varsseveld 400000000
    9Varsseveld 600000000
    10Gendringen 3100135-20
    11Longa '30 12100114-30
    12Concordia-W 9100107-70

    Poulestanden VIOD 6 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W 8330012579
    2VIOD 6320112756
    3Angerlo Vooruit 43102610-43
    4HC '03 63003210-80