• VIOD 6

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwmeister, BramTeamspeler
    Chatsjatrian, KarenTeamspeler
    Goossens, SvenTeamspeler
    Gunsing, GertieTeamspeler
    Hofland, ThijsTeamspeler
    Jansen, DennisTeamspeler
    Merkestein, DidierTeamspeler
    Molen, Jeroen van derTeamspeler
    Monasso, KoenTeamspeler
    Oldenkotte, BobTeamspeler
    Schellekens, JordiTeamspeler
    Steverink, PhilipTeamspeler
    Zamani, NagibTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. AFGELASTDen Dam 2 - VIOD 6Sportpark De Laak
    12 dec. 10:00VIOD 6 - GVA 6Sportpark Dichteren
    19 dec. 10:00VIOD 6 - v.v. Dieren 2Sportpark Dichteren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Plus Dichteren Cup - Plus Dichteren Cup0 - 0
    20 nov.Plus Dichteren Cup - Plus Dichteren Cup0 - 0
  • Poulestanden VIOD 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Silvolde 565101631316
    2SC Rijnland 2742128131514
    3VIOD 654102141713
    4FC Bergh 564111815313
    5SVGG 474031812612
    6Gendringen 55311147710
    7vv Montferland 583142015510
    8GWVV 472141426-127
    9S.V. Kilder 581431124-137
    10Den Dam 26114715-84
    11NVC 27016322-191
    12GVA 64004519-140

    Poulestanden VIOD 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOD 622008176
    2Pax 621015503
    3Keijenburgse Boys 3200229-70

    Poulestanden VIOD 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 311009093
    2Phenix 311007163
    3KOSC 811008353
    4Marienheem 311007253
    5KOSC 411006153
    6Sallandia 211006153
    7KCVO 511005053
    8Longa '30 1111005053
    9Sp. Neede 311005053
    10BSC Unisson 311006243
    11v.v. Dieren 211006243
    12Blauw Wit 511004043
    13ST DSZ/Leones 311004043
    14vv Ewijk 511006333
    15vv Montferland 411006333
    16s.v. Rijssen 211004133
    17avc Heracles 211003033
    18Langeveen 211003033
    19SP Lochem 511003033
    20De Tubanters 1897 411003033
    21Veensche Boys 211003033
    22Wesepe 311003033
    23ZAC 311003033
    24Eendracht Arnhem 411004223
    25Pax 911004223
    26S.V. Vasse 211004223
    27Apeldoornse Boys 211003123
    28Etten 311003123
    29SV De Lutte 411003123
    30Sprinkhanen 311002023
    31Helios 211005413
    32Alverna 211004313
    33RKZVC 511004313
    34TKA 411003213
    35VIOD 411002113
    36VIOD 611002113
    37Woezik 1211002113
    38TVO 311001013
    39TVC '28 911004403
    40Warnsveldse Boys 511003303
    41Zenderen Vooruit 311002203
    42HSC '21 311001103
    43Rood Zwart 511001103
    44SP Lochem 411001103
    45DIOSA 300000000
    46Eendracht Arnhem 300000000
    47vv Ewijk 600000000
    48Heumen 300000000
    49Lienden 200000000
    50Sportclub Silvolde 500000000
    51Spero 900000000
    52TVO 510014400
    53SV Nieuw Heeten 310013300
    54SDC '12 610012200
    55Manderveen 210011100
    56Rigtersbleek 310011100
    57AD '69 210011100
    58Emst 3100145-10
    59Orion 12100134-10
    60SC Rijnland 2100134-10
    61Sallandia 3100123-10
    62UHC 4100112-10
    63Varsseveld 4100112-10
    64VDZ 5100112-10
    65v.v. Twenthe 5100101-10
    66Eldenia 6100124-20
    67TVV 3100124-20
    68VIOD 5100124-20
    69Heeten 3100113-20
    70KOSC 5100113-20
    71Sc Westervoort 4100113-20
    72Sp. Neede 4100102-20
    73SV Hatert 2100136-30
    74HC '03 5100136-30
    75Stevo 9100114-30
    76Diepenheim 3100103-30
    77ST: Losser/AJC '96 7100103-30
    78sv Orderbos 3100103-30
    79s.v. Rijssen 3100103-30
    80Rohda Raalte 13100103-30
    81Saasveldia 6100103-30
    82Sportclub Silvolde 3100103-30
    83GVV Eilermark 4100126-40
    84Ulftse Boys 4100126-40
    85Spero 10100104-40
    86Woezik 8100104-40
    87Fleringen 3100138-50
    88SV Vaassen 3100127-50
    89Lemelerveld 8100116-50
    90Stevo 6100116-50
    91Alexandria 3100105-50
    92Concordia-W 9100105-50
    93SC Meddo 3100105-50
    94Reunie 4100117-60
    95DAVO 2100109-90

    Poulestanden VIOD 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 411009183
    2Krayenhoff 211008263
    3VIOD 611007163
    4SV De Lutte 411006063
    5Dalfsen 311007253
    6Longa '30 1111005233
    7Marienheem 311005233
    8DVV 1011004133
    9TVC '28 911004133
    10Blauw Wit 511003033
    11TVV 211003033
    12S.V. Vasse 211003033
    13Alverna 311006423
    14Lienden 211004223
    15Longa '30 911004223
    16WWNA 311004223
    17BWO 411003123
    18De Hoven 311003123
    19Longa '30 1311003123
    20Pax 411003123
    21Quick 1888 411003123
    22Warnsveldse Boys 511003123
    23Lemelerveld 711002023
    24Ruurlo 411002023
    25Sp. Neede 311007613
    26Enter 511005413
    27Apeldoornse Boys 211004313
    28v.v. Dieren 211004313
    29vv Ewijk 511003213
    30RSC 711003213
    31Alverna 211002113
    32BSC Unisson 311002113
    33Pax 911002113
    34Pax 511002113
    35s.v. Rijssen 211002113
    36Eendracht Arnhem 411005503
    37Sprinkhanen 311004403
    38VIOD 411002203
    39Kolping-Dynamo 411002203
    40Rohda Raalte 1200000000
    41Spero 910015500
    42RKZVC 510014400
    43HC '03 610012200
    44Spero 610012200
    45Phenix 3100167-10
    46Sallandia 2100145-10
    47Veensche Boys 2100134-10
    48ZAC 3100134-10
    49Elistha 2100123-10
    50TVO 3100123-10
    51Eendracht Arnhem 3100112-10
    52Etten 3100112-10
    53SP Lochem 5100112-10
    54SP Lochem 4100112-10
    55De Tubanters 1897 4100112-10
    56Woezik 12100146-20
    57Helios 2100124-20
    58vv Montferland 4100124-20
    59SCP 5100124-20
    60Blauw Wit 9100113-20
    61GFC 2100113-20
    62KOSC 4100113-20
    63Sp. Neede 5100113-20
    64Rohda Raalte 35+2100113-20
    65Sportclub Silvolde 5100113-20
    66Rood Zwart 5100102-20
    67Zenderen Vooruit 3100102-20
    68HSC '21 4100125-30
    69Wesepe 3100125-30
    70Gendringen 5100114-30
    71avc Heracles 2100114-30
    72AWC 6100103-30
    73KOSC 8100103-30
    74Langeveen 2100103-30
    75KCVO 5100127-50
    76ST DSZ/Leones 3100128-60
    77Eldenia 10100117-60
    78HSC '21 3100106-60
    79Sc. Overwetering 5100119-80

    Poulestanden VIOD 6 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alverna 300000000
    2Alverna 200000000
    3Apeldoornse Boys 200000000
    4Blauw Wit 500000000
    5BSC Unisson 300000000
    6BWO 400000000
    7Dalfsen 400000000
    8Dalfsen 300000000
    9v.v. Dieren 200000000
    10DVV 1000000000
    11Eendracht Arnhem 400000000
    12Enter 500000000
    13vv Ewijk 500000000
    14De Hoven 300000000
    15Kolping-Dynamo 400000000
    16Krayenhoff 200000000
    17Lemelerveld 700000000
    18Lienden 200000000
    19Longa '30 1300000000
    20Longa '30 1100000000
    21Longa '30 900000000
    22SV De Lutte 400000000
    23Marienheem 300000000
    24Sp. Neede 300000000
    25Pax 400000000
    26Pax 900000000
    27Pax 500000000
    28Quick 1888 400000000
    29s.v. Rijssen 200000000
    30Rohda Raalte 1200000000
    31RSC 700000000
    32Ruurlo 400000000
    33Sprinkhanen 300000000
    34TVC '28 900000000
    35TVV 200000000
    36S.V. Vasse 200000000
    37VIOD 600000000
    38VIOD 400000000
    39Warnsveldse Boys 500000000
    40WWNA 300000000