• VIOD 5 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,91

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Varsseveld 5

    VS

    VIOD 5

    02 februari 202009:30 uur
    Sportpark Oberink 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 5

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    VIOD 5Longa '30 92 - 3
    vv Montferland 3VIOD 53 - 5
    VIOD 5FC Bergh 50 - 4
  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1Doetinchem 433009
    2VIOD 532016
    3Concordia-W 1031023
    4Kilder 630030
  • Uitgeschakeld in de Beker

    Geen informatie

  • Competitie stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1FC Bergh 5980124
    2Silvolde 31171322
    3VIOD 51170421
    4Varsseveld 51053218
    5Ulftse Boys 31053218
    6Ruurlo 51151516
    7Longa '30 91143415
    8Concordia-W 7941413
    9vv Montferland 31132611
    10Concordia-W 81031610
    11Keijenburgse Boys 3112187
    12Doetinchem 5101093
  • Competitie programma

    DatumAftrapThuisteamUitteam
    zo 02-feb.09:30Varsseveld 5VIOD 5
    zo 09-feb.09:30VIOD 5Doetinchem 5
    zo 16-feb.10:00Silvolde 3VIOD 5
    zo 08-mrt.09:30VIOD 5Keijenburgse Boys 3
    zo 15-mrt.12:00Concordia-W 8VIOD 5
    zo 29-mrt.10:00FC Bergh 5VIOD 5
    zo 05-apr.09:30VIOD 5vv Montferland 3
    zo 19-apr.09:30VIOD 5Ulftse Boys 3
    zo 10-mei.09:30Ruurlo 5VIOD 5
    zo 17-mei.09:30VIOD 5Concordia-W 7
    zo 24-mei.11:30Longa '30 9VIOD 5
  • Spelers team VIOD 5 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buysse, TomTeamspeler
    Helmink, GijsTeamspeler
    Hendriksen, NicoTeamspeler
    Horst, EnricoTeamspeler
    Hulzink, BasTeamspeler
    Kappert, MikeTeamspeler
    Mateman, DaveTeamspeler
    Nahon, FerryTeamspeler
    Oolbekkink, KoenTeamspeler
    Oolbekkink, SanderTeamspeler
    Overbeek, LucTeamspeler
    Piek, MartinTeamspeler
    Toor, Reinier vanTeamspeler
    Vlasblom, ClementTeamspeler
    Wanders, RaymondTeamspeler
    Warnar, VincentTeamspeler
    Wenting, DukeTeamspeler
    Zuidwijk, HiddeTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.