• VIOD 4 - Zaterdag Seizoen 2019-2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 4 (zat)

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gendringen 3

    VS

    VIOD 4 (zat)

    01 februari 202015:00 uur
    Sportpark De IJsselweide Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 4

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslagDetails
    VIOD 4 (zat)DZC '68 1210 - 0
    FC Winterswijk 5VIOD 4 (zat)5 - 6
  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1OBW 333009
    2SV Basteom 232016
    3DZC '68 931023
    4VIOD 4 (zat)30030
  • Uitgeschakeld in de Beker

    Geen informatie

  • Competitie stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Grolse Boys 211101031
    2Gendringen 31182126
    3Terborg 21081125
    4FC Dinxperlo 41171322
    5Etten 21152417
    6SDOUC 31041513
    7FC Winterswijk 51141613
    8Gendringen 21031610
    9VIOD 4 (zat)93069
    10FC Winterswijk 6103079
    11DZC '68 1291083
    12AZSV 1090090
  • Competitie programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    za 01-feb.Gendringen 3VIOD 4 (zat)
    za 08-feb.VIOD 4 (zat)Gendringen 2
    za 15-feb.Etten 2VIOD 4 (zat)
    za 29-feb.SDOUC 3VIOD 4 (zat)
    za 07-mrt.VIOD 4 (zat)Grolse Boys 2
    za 14-mrt.FC Winterswijk 6VIOD 4 (zat)
    za 28-mrt.VIOD 4 (zat)FC Dinxperlo 4
    za 04-apr.DZC '68 12VIOD 4 (zat)
    za 18-apr.VIOD 4 (zat)FC Winterswijk 5
    za 09-mei.VIOD 4 (zat)AZSV 10
    za 16-mei.Terborg 2VIOD 4 (zat)
    za 23-mei.VIOD 4 (zat)SDOUC 3
  • Spelers team VIOD 4 zaterdag Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Angosom, KbretTeamspeler
    Luesink, JordyTeamspeler
    Meijer, DamianTeamspeler
    Nahon, MilanTeamspeler
    Pavert, Puck van deTeamspeler
    Rademaker, DyonTeamspeler
    Wolff, JesseTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.