• VIOD 4 - Zaterdag Seizoen 2019-2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 4 (zat)

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,69

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD 4

    Er zijn GEEN verslagen geplaatst van dit team. Vraag een code aan om wedstrijdverslagen te plaatsen bij de MEDIACOMMISSIE.
  • Competitie uitslagen

    Geen informatie

  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1OBW 333009
    2SV Basteom 232016
    3DZC '68 931023
    4VIOD 4 (zat)30030
  • Uitgeschakeld in de Beker

    Geen informatie

  • Competitie stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Grolse Boys 215141043
    2Terborg 215112235
    3FC Dinxperlo 41391328
    4Gendringen 31382326
    5Etten 21482426
    6SDOUC 31461719
    7FC Winterswijk 51461719
    8Gendringen 21451816
    9VIOD 4 (zat)1330109
    10FC Winterswijk 61430119
    11DZC '68 121430119
    12AZSV 101311114
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Spelers team VIOD 4 zaterdag Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Angosom, KbretTeamspeler
    Dam, Max vanTeamspeler
    Humphries, GijsTeamspeler
    Luesink, JordyTeamspeler
    Meijer, DamianTeamspeler
    Nahon, MilanTeamspeler
    Pavert, Puck van deTeamspeler
    Rademaker, DyonTeamspeler
    Wolff, JesseTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.