• VIOD 3 ZAAL - Vrijdag Seizoen 2019-2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 3

    1214 Mannen Zaal recreatie

    6,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Eerst volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen VIOD Zaal 3

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    ma 27-jan.De Gastronoom Arnhem 2VIOD 36 - 6
    vr 07-feb.DVC'26 4 zaalVIOD 35 - 8
    vr 14-feb.VIOD 3Sportclub Olympic 113 - 4
    vr 21-feb.SC Rijnland 2VIOD 37 - 10
    vr 06-mrt.VIOD 3Sportclub Olympic 184 - 4
  • Beker

    STANDTeamGSGWGLVL
    1VIOD 31100
    2SC Doesburg 31001
  • Beker programma

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sportclub Olympic 1116131240
    2ZVL 41491428
    3SC Rijnland 31683527
    4Sportclub Olympic 181081125
    5VIOD 31673624
    6Sportclub Olympic 121472523
    7De Gastronoom Arnhem 21462620
    8SC Rijnland 11452717
    9AZ 2000 - Elderveld 216411113
    10SC Rijnland 216311210
    11DVC'26 4 zaal1411124
  • Programma

    Geen informatie

  • Spelers team VIOD 3 zaal Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Keuben, RichardTeamspeler
    Schellekens, JordiTeamspeler
    Schweckhorst, LeonTeamspeler
    Touw, Dennis van derTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.