• VIOD 2 vrijdag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Keuben, RichardTeamspeler
    Schellekens, JordiTeamspeler
    Schweckhorst, LeonTeamspeler
    Touw, Dennis van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 sep. 20:15VIOD 2 - Andarinyo 2Hessenhal de (Hoog Keppel)
    24 sep. 20:00Futsal Anouel Zutphen 1 - VIOD 2Hanzehal (Zutphen)
    8 okt. 20:15VIOD 2 - Sportclub Olympic 8Hessenhal de (Hoog Keppel)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 sep.VIOD 2 - DVC'26 2 zaal2 - 9
  • Poulestanden VIOD 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC'26 2 zaal11009273
    2De Meipoort 111008263
    3AZC 300000000
    4DVC'26 3 zaal00000000
    5Futsal Anouel Zutphen 100000000
    6Sportclub Olympic 600000000
    7Sportclub Olympic 300000000
    8Sportclub Olympic 800000000
    9Sportclub Olympic 7100128-60
    10VIOD 2100129-70

    Poulestanden VIOD 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Andarinyo 200000000
    2VIOD 200000000