• VIOD 2 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 2

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    2,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,12

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,53

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1VIOD 233009
    2GWVV 232016
    3Gendringen 231023
    4FC Dinxperlo 230030
  • Beker 1e Ronde

    Geen informatie

  • Competitie Stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Silvolde 217133142
    2Union 217130439
    3Woezik 216102432
    4Trekvogels 21784528
    5Leones 21683527
    6De Bataven 21783627
    7VIOD 21782726
    8SML 21772823
    9Spero 21763821
    10SC Bemmel 21643915
    11OBW 217431015
    12Columbia 216421014
    13VDZ 21626812
    14AZC 21622127
  • Competitie programma VIOD 2

    DATUMAFTRAPThuisteamUitteam
    zo 19-apr. AFGELASTAFGELASTVIOD 2Spero 2
    zo 26-apr. AFGELASTAFGELASTWoezik 2VIOD 2
    zo 10-mei. AFGELASTAFGELASTVIOD 2SC Bemmel 2
    zo 17-mei. AFGELASTAFGELASTUnion 2VIOD 2
    zo 24-mei. AFGELASTAFGELASTVIOD 2SML 2
  • Spelers team VIOD 2 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Delden, Marten vanTeamspeler
    Dijk, Asjen vanTeamspeler
    Evers, DylanTeamspeler
    Goossens, NielsTeamspeler
    Hermsen, EmielTeamspeler
    Klein Bleumink, JosTeamspeler
    Ozerdogan, DilanTeamspeler
    Prakke, DaanTeamspeler
    Rensen, WesselTeamspeler
    Thijssen, MikeTeamspeler
    Verlaak, MatsTeamspeler
    Wentink, BoyTeamspeler
    Westerhof, JeroenTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan.

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.