• VIOD 2 Seizoen 2019 - 2020

  • Teamstatistieken

    VIOD 2

    0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

    2,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,54

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VIOD 2

    VS

    Leones 2

    02 februari 202010:30 uur
    Sportpark Dichteren VELD 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Beker Eindstand Poule Fase

    STANDTeamGSGWGLVLPT
    1VIOD 233009
    2GWVV 232016
    3Gendringen 231023
    4FC Dinxperlo 230030
  • Beker 1e Ronde

    Geen informatie

  • Competitie Stand

    NRTeamGSGWGLVLPT
    1Silvolde 21393130
    2Union 213100330
    3Woezik 21392229
    4Trekvogels 21373324
    5Leones 21363421
    6VIOD 21362520
    7De Bataven 21362520
    8SML 21351716
    9Spero 21343615
    10OBW 21333712
    11VDZ 21325611
    12Columbia 21332811
    13SC Bemmel 2122379
    14AZC 2121295
  • Competitie programma VIOD 2

    DATUMAFTRAPThuisteamUitteam
    zo 02-feb.10:30VIOD 2Leones 2
    zo 09-feb.10:30VIOD 2Silvolde 2
    zo 16-feb.12:00OBW 2VIOD 2
    zo 08-mrt.10:30VIOD 2De Bataven 2
    zo 15-mrt.10:30Columbia 2VIOD 2
    zo 22-mrt.11:00VDZ 2VIOD 2
    zo 29-mrt.10:30VIOD 2AZC 2
    zo 05-apr.12:00Trekvogels 2VIOD 2
    zo 19-apr.10:30VIOD 2Spero 2
    zo 26-apr.11:00Woezik 2VIOD 2
    zo 10-mei.10:30VIOD 2SC Bemmel 2
    zo 17-mei.11:00Union 2VIOD 2
    zo 24-mei.10:30VIOD 2SML 2
  • Spelers team VIOD 2 Seizoen 2019-2020

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Delden, Marten vanTeamspeler
    Dijk, Asjen vanTeamspeler
    Evers, DylanTeamspeler
    Goossens, NielsTeamspeler
    Hermsen, EmielTeamspeler
    Klein Bleumink, JosTeamspeler
    Ozerdogan, DilanTeamspeler
    Prakke, DaanTeamspeler
    Rensen, WesselTeamspeler
    Thijssen, MikeTeamspeler
    Verlaak, MatsTeamspeler
    Wentink, BoyTeamspeler
    Westerhof, JeroenTeamspeler
  • Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan.

    Jouw naam niet zichtbaar? Uitleg wel of niet AFGESCHERMD staan:

    Op deze teampagina tref je de teamindeling aan. Indien de tekst AFGESCHERMD staat, dan heeft die persoon gekozen om haar of zijn naam niet te publiceren.

    Indien jouw naam niet zichtbaar is, kan je dit oplossen om de naam via de app van VOETBAL.NL op NORMAAL of BEPERKT in te stellen.

    Deze aanpassing is alleen te doen via de VOETBAL.NL app. Vul je emailadres in waarmee je bij VIOD staat geregistreerd. Vul je wachtwoord in en pas het aan.