• Update Aanmeldingen Reünie zondag 9 september

    6 sep 2018
    |
    • 0
  • Onderstaande personen komen naar de Reünie op zondag 9 september, aanvang 11 uur. Groepsfoto om 12 uur !

      1. August van Onna
      2. René Hogenkamp
      3. Frans Heebing
      4. Joop Steentjes
      5. Erik Eijkelkamp
      6. Frans van Kessel
      7. Hans Conijn
      8. Frans Steentjes
      9. Alouis v Hal
      10. Wim Hogenkamp
      11. Peter van Gijzen
      12. Harrie Bisselink
      13. Ferdi Mensing
      14. Toon Gunsing
      15. Edgar te Horst
      16. Thijmen te Horst
      17. Ben Willemsen
      18. Frans Bleumer
      19. Ton Kistemaker
      20. Jos v Laarschot
      21. Sandra v Laarschot
      22. Hans Harbers
      23. Hans Reijmer
      24. Paul Ratering
      25. Annie Ratering
      26. John van der Kamp
      27. Rob Leonards
      28. Hans Alofs
      29. Marinus Floors
      30. Toon Ebbers
      31. Nico Moorman
      32. Fons Pelgrim
      33. Carlo Kunst
      34. Frits Pelgrim
      35. Theo Borkus
      36. Ben Bockting
      37. Rob Leonards jr
      38. Tom Langenhoff
      39. Herman Lammers
      40. Ton Niesink
      41. Frank Hegman
      42. Frank Janssen
      43. Chris te Braak
      44. Gerti Gunsing
      45. Paul Bleumer
      46. Paul Klomberg
      47. Annie Hebing-Wissing
      48. Ingrid Eijkelkamp
      49. Willy Bischoff
      50. Henk Tempel
      51. Erik Tempel
      52. Henk Nijkamp
      53. Martin Piek
      54. Henk van Aken
      55. Bennie ter Horst
      56. Manfred Vels
      57. Frans Robben
      58. Ben Alofs
      59. Aad Grania
      60. Anton van Hal
      61. Vincent Klomberg
      62. Els Delleman
      63. Wim Willems
      64. Lex Meeeuwsen
      65. Huub van Laarschot
      66. Yvonne van Laarschot
      67. Michel Koolenbrander
      68. Ben Koolenbrander
      69. Willem Smeltink
      70. Hans Dijcker
      71. Theo Kock
      72. Jan van de Waaij
      73. Alex Gudden
      74. Jan Bartels
      75. Wout van de Hoogte
      76. ilona Reesch-Lassche
      77. Gerwi Schutter
      78. Hein Meurs
      79. Bas Raben
      80. Tanja van der Kamp
      81. Erwin Otterspeer
      82. Henk Kremer (Terborg)
      83. Janco Kock
      84. Arjan Reijers
      85. John Hermsen
      86. Robert Meek
      87. Jos Loeven
      88. Ferry Nahon
      89. Koen Oolbekking
      90. Johnny Verhey
      91. >>>>> aanmelden bij: KLIK HIER

    Afgemeld:

    1. Henk Bril
    2. John Brands

     

    -/- wel aangemeld en u staat niet op deze lijst? Stuur een email : KLIK HIER