• Scheidsrechtersaanstellingen

    DatetimeAanvangstijdScheidsrechter En/Of AssistentWedstrijdInfo
    19 sep.08:45AfgeschermdAZC JO10-1 - VIOD JO10-2
    19 sep.11:30Buiting, R. (Remco)RKZVC JO13-1 - VIOD JO13-2
    19 sep.12:00Maat, J.W. (Jan Willem) terVIOD JO17-3 - DZC '68 JO17-5
    19 sep.13:00Battermann, G. (Gideon)Sprinkhanen MO15-1 - VIOD MO15-1
    19 sep.13:30Rutten, H.P. (Henk)SDZZ JO19-1 - VIOD JO19-2
    19 sep.14:30AfgeschermdFC Zutphen 5 - VIOD 3
    19 sep.15:15AfgeschermdVIOD JO19-1 - DCS JO19-1
    19 sep.15:15Hijink, H.W. (Niels)FC Winterswijk 3 - VIOD 2
    20 sep.09:30Reijmer, H. (Hans)VIOD 7 - Groessen 4
    20 sep.10:00Evers, M. (Melvin)VIOD 3 - Vorden 2
    20 sep.10:00Burghardt, A. (Ard)Halle 3 - VIOD 9
    20 sep.10:30Gebbink, A. (Alfons)VIOD 4 - sv Loil 2
    20 sep.11:00Bril, R. (Ruben)VIOD 8 - SML 4
    20 sep.11:30Otterspeer, EA (Erwin)Pax 7 - VIOD 5
    20 sep.14:00Visbeek, E.A. (Edwin)VIOD 1 - SDOUC 1
    25 sep.19:30Gebbink, A. (Alfons)VIOD 35+2 - Keijenburgse Boys 35+1
    25 sep.20:30Reijmer, H. (Hans)VIOD 35+2 - Pax 35+1
    26 sep.11:00Vruchte, N. (Noah) teSP Rekken JO12-1 - VIOD JO12-3
    26 sep.15:00Prakke, M. (Mark)VIOD 2 - Almen 2
    26 sep.15:15Koenders, T. (Thijs)VIOD JO19-2 - HC '03 JO19-1
    26 sep.15:30Bril, G. (Gerlof)VIOD 3 - AVW '66 6
    27 sep.09:30Bril, R. (Ruben)VIOD 6 - AD '69 2
    27 sep.09:30Gebbink, A. (Alfons)VIOD 9 - HC '03 5
    27 sep.10:00Reijmer, H. (Hans)VIOD 5 - HC '03 3
    27 sep.10:00Maroni, C.J. (Carlo)DVV 8 - VIOD 7
    27 sep.12:15Scholten, T.W.H. (Theo)OBW 6 - VIOD 4
    27 sep.14:00Chevalking, M. (Marcel)Varsseveld 1 - VIOD 1
    3 okt.08:30Bruil, J.J. (Jurre)ZZC '20 JO15-3 - VIOD JO15-4
    3 okt.14:15Reijmer, H. (Hans)VIOD 2 - FC Winterswijk 6
    4 okt.09:30AfgeschermdVIOD 2 - Silvolde 2
    4 okt.10:00Lucassen, W. (Wim)Kilder 5 - VIOD 9
    4 okt.10:30Berendsen, H.B.A. (Henk)VIOD 7 - SV Gelders Eiland 2
    4 okt.11:00Gebbink, A. (Alfons)VIOD 8 - SDZZ 4
    4 okt.14:00Chevalking, M. (Marcel)VIOD 1 - DVC '26 1
    7 okt.18:45Immink, E. (Eddy)Longa '30 JO13-1 - VIOD JO13-1
    9 okt.20:00Gebbink, A. (Alfons)VIOD 35+1 - Doetinchem 35+1
    9 okt.21:30Reijmer, H. (Hans)VIOD 35+1 - FC Dinxperlo 35+2
    10 okt.09:30Smit, D. (Daan)ZZC '20 JO15-1 - VIOD JO15-1
    10 okt.10:30Kraaijevanger, R. (Rens)Kilder JO13-1 - VIOD JO13-3
    10 okt.13:30Gebbink, A. (Alfons)VIOD 3 - Gendringen 3
    11 okt.09:30Berendsen, H.B.A. (Henk)VIOD 6 - Longa '30 13
    11 okt.10:00Evers, M. (Melvin)VIOD 3 - Ruurlo 2
    11 okt.10:00Bril, R. (Ruben)VIOD 9 - NVC 2
    17 okt.10:30Broeke, M.T.H. (Marco) tenFC Dinxperlo JO15-3 - VIOD JO15-4
    18 okt.09:30AfgeschermdVIOD 2 - Woezik 2
    18 okt.11:00Bril, R. (Ruben)VIOD 4 - Kilder 4
    18 okt.14:00Chevalking, M. (Marcel)VIOD 1 - Spero 1
    25 okt.11:00AfgeschermdVIOD 8 - SC Rijnland 2
    1 nov.09:30AfgeschermdVIOD 2 - SC Bemmel 2
    1 nov.10:00AfgeschermdVIOD 3 - Voorwaarts T 3