VIOD start na de zomer opnieuw met een serie techniektrainingen op de vrijdagmiddag. Jeugdleden van de JO9 tot en met JO17 krijgen met deze trainingen de kans om zich individueel op technisch vlak verder te ontwikkelen.
De techniektrainingen worden gegeven door Steven Theunissen. Steven heeft de jeugdopleiding van De Graafschap en PSV gevolgd en heeft gevoetbald in de Keuken Kampioen Divisie bij Jong PSV en in het Nederlands Elftal O15, O16 en O17. Steven heeft al een paar jaar zijn eigen voetbalschool. Tijdens de trainingen zal Steven worden geassisteerd door jeugdtrainers van VIOD.
Tijdens de techniektraining wordt er getraind op traptechniek, dribbelen en skills, tweebenigheid en verdedigen. Alle oefeningen zijn van toepassing op jouw eigen niveau. Er zal gericht worden gewerkt aan het verbeteren van jouw vaardigheden. Verder staat plezier en respect voor elkaar centraal. De trainingen worden gegeven op Sportpark Dichteren.
De techniektraining bestaat uit een serie van 12 trainingen. De kosten voor deze 12 trainingen bedragen 50,- per deelnemer. Aanmelden kan via derdetraining@vioddoetinchem.nl. Geef daarbij op: jouw naam, leeftijd en mobiel telefoonnummer van één van jouw ouders.